.

.

Силиконски Калап за Убавина fishtail делфин elk pendant Смола Силиконски Калап DIY рачно изработени Накит Одлуки епоксидна смола калапи

Силиконски Калап за Убавина fishtail делфин elk pendant Смола Силиконски Калап DIY рачно изработени Накит Одлуки

Оценка на посетителот:

DEN 61.00 -6 %
DEN 64.80
Залиха
Достапно за нарачка


Нашата продавница веб-сајт : 100% сосема нов, Храна-одделение Епоксидна Силиконски Материјал : Силикон Боја : Јасно бела Големина : Како на сликата покаже Не-стап , лесно да се одделат, чиста, еко-пријателски,низок јаглерод, може да се рециклира едноставни и корисни, Healthfulness,природни antibackerial,Висока јачина мекост,отпорен на корозија и Прилагодливост Не е лесно да се оштети,Не попуштат,Отпорност на екстремни температура,-40°C230°C,(-40°F446°F) безбедноста,Не-токсични, Нема мирис , Загрева рамномерно Накит Правење Чекори : Тест на потреба од брзо ослободување на агент на силиконски калап Хит епоксидна со варени вода,но не може да се допре водата. Микс на епоксидни на соодветен сооднос Микс тонер во епоксидна Прелива епоксидна во калап Почекајте додека епоксидна лекување

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Накит Алатки & Опрема
Објектот Висина:
1cm
Објектот Ширина:
3cm
Објектот Дијаметар:
3cm
Накит Алатки & Опрема Тип:
Калапи
Материјал:
Силикони
Производ Карактеристики:
Еко-Пријателски,Порибено
Број На Модел На:
Силиконски Калап снегулка
Објектот Должина:
3cm
Објектот Тежина:
approx 12grams

Купувачи како што избираат