.

.

Долго Чувар Г-дин Право Вистински Кожни Ракавици Висок Квалитет 2018 Човек Зима Windproof luva Целосна Прст Ракавица се Задржи Топло guantes

Долго Чувар Г-дин Право Вистински Кожни Ракавици Висок Квалитет 2018 Човек Зима Windproof luva Целосна Прст

Оценка на посетителот:

DEN 363.00 -40 %
DEN 605.76
Залиха
Достапно за нарачка


Карактеристики :
100% Вистински Кожени Ракавици .
Големина на :
Дланка Circumfereence Целокупната Должина 23 CM 25 CM
Бидејќи тоа е вештачки, мерење, ве молиме вид на telarate грешка помалку од 0,5 cm
Пакет Содржина :
1 Пар на Спорт Фитнес

Карактеристики на предлогот

Ракавици Големина:
1
Бренд Име:
Долго Чувар
Материјал:
Вистинска Кожа
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Мажи
Стил:
Моден
Ракавици Должина:
Врвка за околу
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
#G32-Т3
Тип На Објект:
Ракавици & Белезници
Карактеристики:
Дише Лизга-отпорен на
Тип:
100% Вистински Кожа Полна Прст Прст Ракавици eldiven
Употреба:
Ракавици за да се задржи топло, спорт, фитнес,работат надвор, motocycle

Купувачи како што избираат