.

.

Свадба Декорација Креда Одбор 7Pcs Фото Кабина Проп DIY Меур Говор Креда Одбор Свадба Партија Стои Порака Одбор -15

Свадба Декорација Креда Одбор 7Pcs Фото Кабина Проп DIY Меур Говор Креда Одбор Свадба Партија Стои Порака Одбор

Оценка на посетителот:

DEN 144.00 -15 %
DEN 168.96
Залиха
Достапно за нарачка


Свадба Декорација Креда Одбор 7 Pcs Фото Кабина Проп DIY Меур Говор Креда Одбор Свадба Партија Стои Порака Одбор
Карактеристики :
100% Сосема нов & висок квалитет
Стојат chalkboard за свадба партија декорација .
Материјал : Дрво
Големина : Прибл. 4.3*и 17,5 см
Количина : 7pc
Облик : петокрака ѕвезда / Срце / Куќа / Mikey / Cloud / Правоаголник / Неправилно правоаголна
Боја : прикажува како на сликата .
Пакет :
7pc * chalkboard свадба декорација
Ние ќе пишува пониска вредност на пакетот за да се избегне производство на тарифите. Секоја земја има различни тарифи политика. Ние не се наплаќаат никакви продажбата на даноците и манипулативните трошоци.
Во секој случај, ние не сме одговорни за вредност (ДДВ)/Увозни Давачки или било еквивалент произлегува од испорака на трансакцијата. Ве молиме проверете со вашиот локален обичај законодавство и да ја посетите вашата локална царинска департментот веб-страница пред да купува.
Нормално ние ги пратите пратката преку препорачана Пошта ,Ако треба парцела итно , ве молиме контактирајте со нас да се плати за дополнителни превозот цена , благодарение .
1.Ако објектот не може да се работи во ред, ве молиме проверете два пати за да се потврди дека објектот е неисправен и се јавите на нашите услуги на клиентите претставник побрзо, да ги споделите со нас Детални Проблем , ние ќе се потрудиме да ви послужи.
2.Ако сте го добиле погрешен, оштетени, неисправни, или објектот не како што е опишано, контактирајте со нас за делумно/целосно враќање на средствата или замена на нашите трошоци.
3.Ако сакате да се вратите на објектот,ве молиме контактирајте со нас во рок од 30 дена по пакет примени .Враќање на производи исто така, мора да биде во оригинална состојба, вклучувајќи кутија, пакувањето и сите други додатоци. Се враќа, кои се резултат на клиент грешка ќе биде предмет на тековен превозот надомест е ослободувањето од средствата.
4. Купувачот треба да се плати за враќање превозот надомест ако Сите НЕ-Продавачот Грешка се враќа за наплата . (E. g. ќе донесе погрешна големина или погрешен точка)
Вашиот satisfication е секогаш наша извршување , контактирајте со нас ве молиме ако имате било какви проблеми или прашања ,ви благодариме !

Карактеристики на предлогот

Број На Модел На:
M6003095

Купувачи како што избираат