.

.

Универзална 60mm Влезот на Карбонски Влакна титаниум Мотоцикл Издувни цевки GY6 Модифицирани Издувните Пригушувач за ХОНДА R6 R1 FZ6 Z1000 GSXR

Универзална 60mm Влезот на Карбонски Влакна титаниум Мотоцикл Издувни цевки GY6 Модифицирани Издувните Пригушувач

Оценка на посетителот:

DEN 1186.00 -5 %
DEN 1248.48
Залиха
Достапно за нарачка


Модифицирани Издувните Пригушувач
За пакување ве Молиме љубезно истакна : Предмети ќе бидат repackaged да го спаси вашиот превозот бесплатно & да се еколошки. Ние гарантирањето на објектот ќе се заштитени и во buble торби,Не мало кутија! За превозот 1.Ние ја испорача стоката со Кина пост воздух mail, доколку клиентите треба други express, pls контактирајте со нас. (како што се DHL,UPS-от,FEDEX,ТНТ,SF) 2.Повеќето цел ќе биде предаден во рок од 1-3 работен ден по уплатата примена. За дополнителна наплата Никакви дополнителни царинските давачки или увозни даноци не се вклучени. За по обезбедувач на Комуникација е важно.Ве молиме контактирајте не за било какви проблеми и решенија.Ние и ветуваме да ви одговори во рок од 24 деловни часа.

Карактеристики на предлогот

Специјални Функции:
Издувните
Објектот Дијаметар:
2inch
Motobike Направи:
Универзална
Материјал Тип:
Карбонски влакна/Титаниум Алуминиумски
Бренд Име:
Royal Enfield
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Објектот Должина:
300cm
Објектот Тежина:
1.9kg
Објектот Висина:
8.9cm
Име На Модел:
универзално
Објектот Ширина:
8.9cm
боја:
Нерѓосувачки Челик
color2:
Горат сина

Купувачи како што избираат