.

.

10cm*5m Ретро Божиќ серија Kawaii washi лента DIY декорација scrapbooking излет маскирање селотејп лента

10cm*5m Ретро Божиќ серија Kawaii washi лента DIY декорација scrapbooking излет маскирање селотејп лента

Оценка на посетителот:

DEN 201.60
Залиха
Достапно за нарачка


Материјал : Хартија
Големина : 10 CM x 5 M
Пакет : 1 x Washi Лента

Карактеристики на предлогот

Тип:
селотејп
Бренд Име:
nbyinto
Број На Модел На:
6
Селотејп Тип:
маскирање лента

Купувачи како што избираат