.

.

GZEELE НОВ случај покритие За Acer Стремат Е1-510 Е1-530 Е1-532 Е1-570 Е1-572 Е1-570 Е1-532 Е1-572G LCD горниот капак случај Назад Задниот Капак

GZEELE НОВ случај покритие За Acer Стремат Е1-510 Е1-530 Е1-532 Е1-570 Е1-572 Е1-570 Е1-532 Е1-572G LCD горниот

Оценка на посетителот:

DEN 1678.00 -11 %
DEN 1885.44
Залиха
Достапно за нарачка

Гаранција : 3 месец(s) Состојба : НОВА Напомена : ве Молиме проверете слики и опис внимателно. Ќе добиете она што го гледате! За специјални производи, ќе треба да се покаже вашите барања кога се плати за цел, како што се бои, големина, вредноста на декларацијата итн. Или ние ќе ги испрати случајно кога исполнувањето на оваа грижи.

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
GZEELE
Пакет:
Yes
Стил:
Fasion
Пол:
Унисекс
Стил:
Лаптоп Случаи
Тип:
Лаптоп Го Замените Поклопецот
Затворање Тип:
Не Патент
Број На Модел На:
E1-572 Е1-532 Е1-572G V5WE2 Z5WE1
Применливи модели:
-
Материјал:
Како што е прикажано
Шаблон Тип:
Како што е прикажано

Купувачи како што избираат