.

.

20X дрвен материјал круг Камео Cabochon Поставување База на дрвената рамка Приврзоци за силиконски калап Накит Одлуки DIY рачно изработени Занаетчиски

20X дрвен материјал круг Камео Cabochon Поставување База на дрвената рамка Приврзоци за силиконски калап Накит

Оценка на посетителот:

DEN 130.00 -13 %
DEN 149.76
Залиха
Достапно за нарачка

Нашата продавница веб-страница :
Материјал : дрвен материјал
Со користење, на пример :
Испорака
Ако имате проблем со вашата нарачка. Ве молиме падна слободно да контакт. ние ќе го реши проблемот за вас.
Ако choosed E conomic воздух mial, тоа ќе биде потребно подолго време за да се deliverd за вас , ве молиме почекајте трпение .
Плаќање
Ние прифаќаме Зачувам (ве Молиме контактирајте со нас ако сакате друг начин)
Ве молиме Плаќање во рок од 48 часа по место цел,порано ние плати, толку помалку време имаме за расчистување на стоки.

Карактеристики на предлогот

Објектот Висина:
0.4cm
Број На Модел На:
25мм 15mm 12mm
Објектот Должина:
2.5cm
Објектот Ширина:
2.5cm
Објектот Дијаметар:
2.5cm
Производ Карактеристики:
моден pendant наоди
Бренд Име:
SNASAN
Материјал:
Дрво
Објектот Тежина:
1g
Тип На Објект:
накит наоди
Накит Наоди Тип:
поставување на база

Купувачи како што избираат