.

.

Led Музика контролер Музика Звук Контрола на 15 МИЛИОНИ ir-далечински контролер безжична 24key DC12-24V Употреба LED за RGB LED Ленти ABS VR

Led Музика контролер Музика Звук Контрола на 15 МИЛИОНИ ir-далечински контролер безжична 24key DC12-24V Употреба

Оценка на посетителот:

DEN 519.00 -35 %
DEN 799.20
Залиха
Достапно за нарачка

7%
Плаќање :
Ние прифаќаме alipay тука .
Широк влезниот напон и голема излезна моќ.
Работен напон : DC12 V~24 V
Max. П : Дали овој производ доаѓаат со мало пакет?
A : имаме прогласи пакување детали за опис на секој производ, ве молиме проверете тоа, ви благодариме! П : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена?
А : Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!
.
Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање.
Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови.излезна моќност : 108 W(12 V) 216 W(24 V)
Излез : 3 канали
Излезна струја : 3А/канал
Поврзете на владата : Заеднички анодна
Контрола на владата : IR
Далечински, преку : 1 * CR2025 (не се вклучуваат)
Контрола на далечина : 5~15 милиони
Работна температура : -20~45degrees целзиусови степени
Далечински управувач големина : Прибл.
16 статични бои, 2 динамички режими : flash и исчезнат; 2 звук промена на режимот.
Со инфраред безжичен далечински управувач, многу лесно да се контролира RGB LED ленти.9 cm
Пакет тежина : Околу.5% 4,7% од Велика Британија го Оценувате (точка пристигна) 9.
Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 30 дена. П : Колку чини да брод на мојата земја?
A : Пакет помалку од 2 Kg ќе биде испорачуван Кина Пост Воздухопловната која е бесплатна испорака до 26 земји како следниве : сад; Обединето Кралство; Австралија; Бразил; Канада; Италија; Турција; Шпанија; Малезија; Франција; Русија; Шведска; Нов Зеланд; Норвешка; Швајцарија; Јапонија; Тајланд; Ирска; Израел; Белгија; Полска; Јужна Кореја; Австрија; Германија; Данска; Сингапур.
Прилагодливи звук примање на чувствителност.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА : П : Како можам да се плати за мојата купување?
A : ние прифаќа следниве начини на плаќање : cridet картичка; moneybooker;Т/T;western union.
Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.4% Австралија го Оценувате (точка пристигна) 21. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро. Земја
Време на испорака Работни Дена (не вклучувајќи празник) 5-7 8-11 12-14 15-19 20-22 Работни Дена + сабота + недела 5-9 10-15 16-20 21-25 26-30 сад го Оценувате (точка пристигна) 5 .
3-начин излезни порти.0% Германија го Оценувате (точка пристигна) 11.1% Франција го Оценувате (точка пристигна) 10.
Други Политики :
Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по прими.5 cm
Контролор големина : Прибл.
Други земји и пакет над 2 Кг, купувачите треба да си дозволат целиот превозот цена или продавачот може да го изберат превозот начини од себе.5% Канада го Оценувате (точка пристигна) 0.
Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден.9%
Шпанија го Оценувате (точка пристигна) 3. П : дали постои следење на Број за мојот објект?
A : Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт. 155g
Карактеристики :
Бојата се менува со ритамот на музиката.
Се прилагодува осветленоста и динамична игра брзина.
Пакет : 1piece led контролер со далечинско
Превозот : Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 10 до 30 дена.

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
RGB Controler
Извор На Енергија:
DC
Controled Метод:
wirelss RF контролер
Wattage:
144
Материјал:
ABS
Гаранција:
2 години
Применливи Светла:
No
Режим На Конекција:
заеднички анодна
сертификација:
CE,RoHS
Број На Модел На:
L208
Бренд Име:
CHINCOLOR
Max. Оптоварување На Моќ:
144
Карактеристики:
музика контролер
Далечински Растојание:
15 милиони
Напон:
12V
брод од:
Кина Копното
Копчето Број:
24

Купувачи како што избираат