.

.

Бренд 2017 Нови Т Кошула Човек Памук Маица Мажите Облека FJR 1300, T-Shirt Мотоцикл Фанови Топла Продажба Tee Кошула

Бренд 2017 Нови Т Кошула Човек Памук Маица Мажите Облека FJR 1300, T-Shirt Мотоцикл Фанови Топла Продажба

Оценка на посетителот:

DEN 719.52
Залиха
Достапно за нарачка


Карактеристики на предлогот

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Продажба со Pack:
No
Јака:
О Деколте
Бренд Име:
GILDAN
Sleeve Должина(cm):
Краток
Sleeve Стил:
Редовни
Стил:
Повик
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Материјал:
Памук
Шаблон Тип:
Печати
Маскирани:
No
Стил:
Моден

Купувачи како што избираат