.

.

3.7 V 290mAh 501245 Литиум Полимер Li-Po li ion Батерија на клетките За Mp3 MP4 MP5 GPS PSP мобилни bluetooth

3.7 V 290mAh 501245 Литиум Полимер Li-Po li ion Батерија на клетките За Mp3 MP4 MP5 GPS PSP мобилни bluetooth

Оценка на посетителот:

DEN 237.00 -27 %
DEN 324.00
Залиха
Достапно за нарачка


Здраво, ние сме сите батерии имаат обичај големина,
ако треба да се прилагодите на големината на вашата батерија,
контактирајте со нас, ние може да го прилагодите според вашите барања. ви благодариме
Поле на примена : MP3, MP4, bluetooth мали звучници, мини камери, возило за патување податоци рекордер, локатор, заеднички простории, како што се на тракерот батеријата големина и капацитет, повеќе добредојдовте консултирајте се со сервисот! Карактеристики : 1> 100% сосема нов 2> Висок квалитет и висок капацитет! Литар енергија на батеријата 3> вградената заштита коло PCM за да се спречи над полнење или над извршувањето 4> Големина : 5 mm (H)*12 mm (W)*45 mm (L) 5 > Оценка : DC 3.7 V 290m Ah
Модел : 501245
Капацитет : 290 MAH
Напон : 3.7 V
Димензии : Должина 45 MM 12 MM ширина дебелина 5 MM

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
Литар енергија на батеријата
Батерија:
Yes
Пакет:
Yes
Употреба:
MP3 / MP4 Плеер
боја:
Бела
Број На Модел На:
501245
Тип:
Стандардна Батерија

Купувачи како што избираат