.

.

Сопствени деца позадина,Обоен Лав,3D цртан филм mural за дневна соба и спалната соба на децата соба позадина ПВЦ de papel parede

Сопствени деца позадина,Обоен Лав,3D цртан филм mural за дневна соба и спалната соба на децата соба позадина

Оценка на посетителот:

DEN 1392.00
Залиха
Достапно за нарачка


Сопствени деца позадина,Обоен Лав,3 D цртан филм mural за дневна соба и спалната соба на децата соба позадина ПВЦ de papel parede

Карактеристики на предлогот

боја:
Врежана, Свила ткаенина, памук платно, Не-плетени ткаенини
Употреба:
дневна соба
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Тип:
Винил Позадини
Бренд Име:
ЛУ ЧЕН YI КУЌА
Материјал:
ЕП
Стил:
Модерна
Функција:
Водоотпорен,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Чад-Доказ,Огноотпорни,Soundproof
Употреба:
Трговија,Забава,Апарати За Домаќинство
Површински Третман:
Врежана
Број На Модел На:
15200357
Шема:
Yes
Користи:
На бојадисана, деца соба, троседот, рајот

Купувачи како што избираат