.

.

Нови меки дисторзии свила еластична сатен Двојно Орел леопард шема ткаенина DIY прилагоди фустан ткаенина

Нови меки дисторзии свила еластична сатен Двојно Орел леопард шема ткаенина DIY прилагоди фустан ткаенина

Оценка на посетителот:

DEN 1181.00 -18 %
DEN 1440.00
Залиха
Достапно за нарачка


Основни Информации Дебелина, индекс : | тенка | Многу тенки | умерено | Малку дебела | дебела Еластична индекс : | inelastic |Микро еластичност| Еластична |Добра еластичност
Ширина : 140cm
Тежина : 16momme
Состојки : 90%Свила 10% Lycra
тежина : Хемиски fibplease да ни каже боја број под цел.
https : //item.taobao.com/item.htm?spm=a1z10.3-c-s.w4002-14544946885.40.4b3d27eb Ob KMKy&id=555542330409

Карактеристики на предлогот

Техника:
Ткаени
Ширина:
140cm
Стил:
Twill
Шема:
Обоена
Плетени Тип:
Искриват
Тип:
чипка ткаенина
Материјал:
Свила / Lycra
Тип На Производ:
Карбонски Влакна Ткаенини
Nonwoven Техника:
Бод-Спои
Функција:
Еко-Пријателски

Купувачи како што избираат