.

.

Прекрасна Срце Сини Оган Австралискиот Опал 925 Фунта Сребро Обетки Прстен Се Поставува Големината 6/7/8 Прилично Жени Партија Накит Симпатична Подарок

Прекрасна Срце Сини Оган Австралискиот Опал 925 Фунта Сребро Обетки Прстен Се Поставува Големината 6/7/8 Прилично

Оценка на посетителот:

DEN 1239.00 -30 %
DEN 1770.24
Залиха
Достапно за нарачка


Прекрасна Срце Сини Оган Австралискиот Опал 925 Фунта Сребро Обетки Прстен Се Поставува Големината 6/7/8 Прилично Жени Партија Накит Симпатична Подарок

Карактеристики на предлогот

Прстен Големина:
8, 6, 7
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
HERMOSA
Обликотшема:
Срцето
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Број На Модел На:
Opalset
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Повод:
Годишнина
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Обетки/Прстен
Метали Тип:
Сребро.
Накит Сетови Тип:
Earring/Прстен
Стил:
Студ Обетки & Set Ring
Повод:
Свадба Ангажман Годишнината
Камен:
Австралиската Оган Опал/Топаз
Прстен Големина:
6/7/8#
прстен тежина:
9.5-каратно
обетки тежина:
18ct
Обетки должина:
23mm
Состојба:
нови
Количина:
1 прстен & 1 пар обетки
Метал марки:
925,сребро.

Купувачи како што избираат