.

.

Нови Оригиналниот Далечински Управувач RC065 за blu:sens lcd tv

Нови Оригиналниот Далечински Управувач RC065 за blu:sens lcd tv

Оценка на посетителот:

DEN 456.00 -5 %
DEN 480.00
Залиха
Достапно за нарачка


Пред купување и верификација на сликата конзистентност
Вистински оригиналниот далечински управувач
Вид на снимање Слика

Карактеристики на предлогот

Пакет:
Yes
Употреба:
TV
Фреквенција:
433 MHz
Канал:
1
Безжична Комуникација:
IR
Број На Модел На:
no

Купувачи како што избираат