.

.

2 Стилови Мега Charizard Кадифен Играчки Charizard XY Кадифен Кукла Полнети Мека Добар Квалитет Одличен Подарок Бесплатен Превозот

2 Стилови Мега Charizard Кадифен Играчки Charizard XY Кадифен Кукла Полнети Мека Добар Квалитет Одличен Подарок

Оценка на посетителот:

DEN 334.00 -11 %
DEN 374.88
Залиха
Достапно за нарачка


2 Стилови Мега Charizard Кадифен Играчки Charizard XY Кадифен Кукла Полнети Мека Добар Квалитет Одличен Подарок Бесплатен Превозот
големина : 23-25cm
тежина : 147g/парче
пакување : opp

Карактеристики на предлогот

Карактеристики:
Филм & TV,Полнети & Кадифен
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
PKM-1
Возраст Опсег:
2-4 Години,0-12 Месеци,12-15 Години,13-24 Месеци,5-7 Години,Grownups,8-11 Години
Бренд Име:
ВО СТРАНСКА ВАЛУТА СЕ СООЧУВААТ КЛИЕНТИТЕ
Предупредување:
Други
Димензии:
23-25CM
Материјал:
Кадифен

Купувачи како што избираат