.

.

Lazada 35CM Еднорог Кадифен Играчки Мека Полнети Цртан филм Еднорог Кукли Животинско Коњ Високо Квалитетни Подарок за Деца

Lazada 35CM Еднорог Кадифен Играчки Мека Полнети Цртан филм Еднорог Кукли Животинско Коњ Високо Квалитетни

Оценка на посетителот:

DEN 448.00 -15 %
DEN 527.52
Залиха
Достапно за нарачка


Lazada 35 CM Еднорог Кадифен Играчки Мека Полнети Цртан филм Еднорог Кукли Животинско Коњ Високо Квалитетни Подарок за Деца
Висок Квалитет
За перење со рака : 1.Топлата вода во базен
2.Во неутрален детергент
3.Во вода и нежно тријте перница
4.Отстрани внимателно исплакнете со топла вода по
5.Со крпа да се притисне на вода
6.Прилагодете перница прототип
7.Во изложување на сонце
8.Уште еднаш woolcomb
1 парче 1 пакет

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Животни
Карактеристики:
Полнети & Кадифен,Образовни,Мека
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
> 3 години
Тема:
ТВ & Филм Карактер
Број На Модел На:
Lazada Кукла
Тип:
Кадифен/Нано Кукла
Бренд Име:
Lazada
Предупредување:
далеку од оган
Пополнување:
PP Памук
Материјал:
Кадифен
Животни:
слон
Форма:
Животните
Карактеристики на Кадифен играчки:
Полнети & Кадифен,Мека
копното:
Кина
Животен Стил:
кадифен еднорог
Карактер на Кадифен играчки:
Еднорог За момче Роденденски Подарок
Висок квалитет:
Најдобар Дизајн Во Кина
Најдобра Фабрика во Кина:
Одличен Подарок За Собирање
Големина:
35*12cm/14*5''
Детска Кукла:
ве придружува подароци за Бебе
Полот на Кадифен играчки:
Момчињата & Девојки
Се Препорачува Возраст Опсег:
Возраст 3+

Купувачи како што избираат