.

.

Табела Подлога Кујна Тесто Ставете Брашно Табела Подлога Кујната Готвење Алатки Bakeware Лагер Силикони Отпорни на Топлина Мат Паста алатки

Табела Подлога Кујна Тесто Ставете Брашно Табела Подлога Кујната Готвење Алатки Bakeware Лагер Силикони Отпорни

Оценка на посетителот:

DEN 133.44
Залиха
Достапно за нарачка


Добредојдовте во мојата продавница Среќен превозот
Постојат многу стилови може да се избере,ве молиме проверете ја нашата продавница линк :
Табела Подлога Кујна Тесто Ставете Брашно Табела Подлога Кујната Готвење Алатки Bakeware Лагер Силикони Отпорни на Топлина Мат Паста алатки
Функција :
100% сосема нов и висок квалитет.
Количина : 1
Се користи во фурна, микробранова или фрижидер, итн
Силен адсорпција функција ,тоа не може да се движи слободно
Погоден за мал торта, пудинг, желе, леб, завеса,пица итн
Nonpoisonous и безопасно, нема чуден мирис ,меки силиконски материјал, така што простор за заштеда на
Може да се повтори употреба, роман изглед, со мека текстура, лесен потреба од брзо ослободување, не-стап површина, лесен за чистење.
Материјал : Силикон
Боја : Сина, Розова
околу 29x26cm
Отпорност на температура : -40°C-+230°C
Пакет Содржина :
1 X Силикони Возен Намали Мат Фондан Глина Тесто Шлаг Торта Тесто Алатка Sugarcraft (НЕМА Мало Поле. Спакувани Безбедно во Меур Торба)
Answer : ___________________________ Note : моделот е по случаен избор
Услуга 1. Вашето задоволство, Нашата цел. 2. Ние сме посветени да нудиме на нашите клиенти најбезбедно и најлесен купување искуство. 3. Ние ви нудиме најновите креации со широк спектар на стилови и бои за сите ваши потреби.
Пратката ќе испраќање на производи во рок од 7 работни дена, по систем ја потврдува вашата исплата. 1. Кина Пост Регистрирани Воздух Mail : 10-50 дена во нормална состојба ( зафатен сезона,лошите временски услови, ќе доведе до одложување) 2. Ние нудиме Express, но клиентите треба да се плати за taxs во Царинската управа,како што се DHL,e Packet,e-EMS, (Ако има данок прашање,ве молиме да соработува со обичај,ќе се ниски по вредноста на пакетот на aviod тоа да се намали за вас) политика на враќање : 1. Ве молиме контактирајте со нас и да ни ја испратите фотографии ако има било какви проблеми, Ние нудиме 100% задоволството на вашето купување 2. Ако не сте задоволни објектот, може да ги испратите назад и ќе треба да се плати за поштарина на враќање 3. Diffrences во боја може да биде предизвикана од различни причини, како што се бојата одраз во различни монитори, осветлување, позадини и др. повратните информации :
Ве молиме не ни остави негативни повратните информации ако не сте задоволни со нашите производи или услуги,
ве молиме контактирајте со нас да се решат проблемите, прво, ние ќе го реши проблемот и да ви даде задоволни решение ,
Благодарам многу!!

Карактеристики на предлогот

Тип:
Печење & Тесто Алатки
Печење & Тесто Алатки Тип:
Печење Душеци & Облоги
сертификација:
CE / ЕУ
Материјал:
Силикони
Функција:
Еко-Пријателски
Број На Модел На:
NL1703251l
Комплет Број:
1
Торта Алатки Тип:
Габи, мат
Големина:
approx 29x26cm
Материјал:
100% foodgrade силикони
Име на производ:
силикони за печење мат
боја:
Сина, Розова
Количина:
1pcs

Купувачи како што избираат