.

.

1Pc Коаксијален Домаќинство Двоен нож Кабел Клешти Мулти Алатка Кабел Stripper/Машина Алатка Ротари Coax за RG59/6/58 Мрежна Алатка

1Pc Коаксијален Домаќинство Двоен нож Кабел Клешти Мулти Алатка Кабел Stripper/Машина Алатка Ротари Coax за

Оценка на посетителот:

DEN 84.00 -10 %
DEN 93.60
Залиха
Достапно за нарачка


Спецификации :
Име : Жица Stripper
Модел : МТ-2019 B
Тежина : Околу. 47 g
Должина : 99 mm/3.9 во
Стил : Ротари стил
Рачка материјал : Увезени ABS
Се стега главата материјал : SK-5 Ножеви
Менгеме се справи со должина : 33.5 mm/1.32 во
Соголување жица со дијаметар : 2-8 mm/0.08 - 0.31 во
Број на сечива : Двоен нож
Коаксијален кабел соголување спецификации : за RG59, RG6,RG7, RG11
1 X Жица Stripper

Карактеристики на предлогот

Број На Модел На:
Двоен нож Кабел Stripper Клешти
DIY Материјали:
Дрво
is_customized:
Yes
Се Справи Со Стил:
Директно
Примена:
Сечење
Бренд Име:
alloet
Карактеристики:
Мултифункционален
Материјал:
Други
Тип:
Други
Име:
Жица Stripper
Модел:
МТ-2019B
Тежина:
Approx. 47 g
Должина:
99 mm/3.9 in
стил:

Купувачи како што избираат