.

.

НОВИ задните LH и RH Автомобил Магла Светилка без сијалица за Range Rover Sport 2014 - автомобилот магла светлина со врвен квалитет LR043983 LR043985

НОВИ задните LH и RH Автомобил Магла Светилка без сијалица за Range Rover Sport 2014 - автомобилот магла светлина

Оценка на посетителот:

DEN 2986.56
Залиха
Достапно за нарачка

Ќе видите Проценува Време на Испорака.
> Ние имаме свои производителот кој е квалификуван снабдувач на радијатори да carmakers, како што се "ФОЛКСВАГЕН".
> Имаме 4000 m 2 складиште за порибување со професионална складирање систем за управување. C hoose логистика или couriers како ви се допаѓа да се види вкупниот товар на вашата земја.
Автомобили & Мотоцикли >> Замена На Делови >> Автомобил Lights >> Надворешните Светла
Ако мислите дека постои уште една категорија за да се опише овој објект повеќе соодветно, ве молиме љубезно кажете ни и ние ќе се измени, тоа наскоро според вашите професионални совети.
> Висока јачина на тестирање гаранција стабилни перформанси. Пакување со Шангај Yinglu регистрирани бренд лого : RALUX 3. Се пресмета превозот цена од земја / регион и квантитет.
Специјализирани во резервни авто делови за LR возила.
Нашите Услуги Цена : Независна инвестиција на украси, извонреден снабдување канал и сериозна контрола на трошоците ќе ги одржуваме нашите предности и во квалитет и цена.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
1.
Ние секогаш се обидуваме се потрудиме да се обезбеди брз и лесен услуга.

Карактеристики на предлогот

Објектот Тежина:
0.3kg
Објектот Дијаметар:
12cm
Range Rover Sport-Година:
2015,2014
Материјал Тип:
PP & стакло
Специјални Функции:
осветлување за магла временските
За Возило Брендови/Модел:
Land Rover
Бренд Име:
RALUX
Land Rover Модел:
Range Rover Sport
Име На Модел:
LR043985 LR043983
Тип На Објект:
Правец На Ветер
Состојба:
Нови
Забелешка:
Задниот дел на возилото, LH RH Без Сијалица
Тип:
правец на ветер
Автомобил модел:
Range Rover Sport 2014-
Извор На Светлина:
LED
Автомобил модел:
Range Rover Sport 2014-
Година:
2014-
Тип На Објект:
Светла За Магла

Купувачи како што избираат