.

.

Моден круг обетки ѕвезди Тинејџерскиот мода lint обетки

Моден круг обетки ѕвезди Тинејџерскиот мода lint обетки

Оценка на посетителот:

DEN 79.00 -12 %
DEN 90.24
Залиха
Достапно за нарачка


13481

Карактеристики на предлогот

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Бренд Име:
kshmir
Пол:
Жените
Број На Модел На:
888
Метали Тип:
Бакар
Материјал:
кожа
Golden:
Пердув
Жените акт улогата ofing е вкуси:
Партија,Свадба,
Годишнина,Подарок,Дневна:
Роденден
Метали Тип:
Злато Позлатен

Купувачи како што избираат