.

.

Правоаголникот Далечински управувач дневна соба, спална соба, Кујна модерната led таванот светла luminarias став sala затемнување led таванот светилка

Правоаголникот Далечински управувач дневна соба, спална соба, Кујна модерната led таванот светла luminarias

Оценка на посетителот:

DEN 1400.00 -45 %
DEN 2545.44
Залиха
Достапно за нарачка


Правоаголникот Далечински управувач дневна соба, спална соба, Кујна модерната led таванот светла luminarias став sala затемнување led таванот светилка
Предупредува : На 'Светлината Dimmable' не само светлината dimmable но, исто така, боја tempreture прилагодливи! топло бела(3000-3500 K) →природата бела(4000-4500 K) → кул бело(6000-6500 K)(со 2.4 g RF controler) Точка големина : L300x W300x H50mm 16w L400x W400x H50mm 22w L500x W500x H50mm 32w L600x W600x H50mm 44w L650x W430x H50mm 40w L900x W580x H50mm 96w Карактеристики на Производот: 1. [Напон] AC85-265 V 2. [Боја На Каросеријата] White/Black 3. [Е Светилки Вклучени] Yes(LED сијалица) 4. [Главни Материјали] Акрил + Хардвер 5. [Е Dimmable] Само 'Светлината Dimmable' е dimmable 6. [Е Далечинска Контрола Вклучени] Само 'Светлината Dimmable' е опремен со далечински управувач 7. [Боја Температура] Светлината dimmable/ Топло бела/ Кул бело 8. [Примена] Спалната соба/ Дневна соба/ менза/ Foyer/ Студија/ Кујна/ Хотел Вистински шут

Карактеристики на предлогот

Абажур Боја:
Бела, Црна
Боја На Каросеријата:
30x30x5cm 16w led, 40x40x5cm 22w led, 50x50x5cm 32w led, 60x60x5cm 44w led, 65x43x5cm 40w led, 90x58x5cm 96w led
Wattage:
Warm white, Cool white, Brightness dimmable
Тип На Објект:
таванот светла
Стил:
Модерна
Заврши:
Железо
Употреба:
Дневно осветлување
Карактеристики:
едноставна
сертификација:
CQC,EMC,CCC
Број На Модел На:
таванот светла
Напон:
90-260V
Број на извори на светлина:
> 20
Примена:
Foyer
Техника:
Насликани
Гаранција:
3 Години
Извор На Енергија:
AC
Материјал:
acryl
База Тип:
FESTOON
Бренд Име:
mooskolin
Тип На Прекинувач:
Далечинска Контрола
Е dimmable:
Yes
Тело Материјал:
Ironware + Акрилик
Осветлување Област:
10-15square метри
Извор На Светлина:
LED Светилки
Е Светилки Вклучени:
Yes
Инсталирајте Стил:
Површината монтирани
Име:
модерната led таванот светла
Материјал:
Акрил+ Хардвер
боја:
Бела
Големина:
30cm.40cm.50cm.60cm.65cm.90cm
извор на светлина тип:
5730 LED Чипови
Сијалица вклучени или НЕ:
Yes
Заврши:
Насликани
Напон:
85-265v
Примена:
Спалната соба/ Дневна соба/ менза/ Foyer/ Студија/ Kitche

Купувачи како што избираат