.

.

1 BUC Нови Креативни Цртан филм Прекрасна Морков Зајакот Гел Пенкала За Деца Новина Подарок корејски Канцелариски Канцеларија Училиште Материјали

1 BUC Нови Креативни Цртан филм Прекрасна Морков Зајакот Гел Пенкала За Деца Новина Подарок корејски Канцелариски

Оценка на посетителот:

DEN 59.00 -38 %
DEN 95.52
Залиха
Достапно за нарачка

Опис 1 BUC Нови Креативни Цртан филм Прекрасна Морков Зајакот Гел Пенкала За Деца Новина Подарок корејски Канцелариски Канцеларија Училиште Материјали
Состојба : Brand New + Висок Квалитет !
Тежина : Околу 21g
Големина : За Должина 16cm
Пакување Листа : 1 * Гел Пенкало
Поради различни следи и светлината, вистинската боја на објект кој ќе го добие можеби малку поинаква од слики. И мала грешка на големина е предизвикана од рачно мерење.Ви благодариме! Производ Фотографии

Карактеристики на предлогот

Мастило Боја:
Црна
Бренд Име:
BLINGIRD
Број На Модел На:
BI-N205
Употреба:
Office & Училиште Перо
Пишување Точка:
0.5 mm
Erasable Или Не:
No
Материјал:
Гума
Гел Пенкало е Тип на Мастило:
Гел-Мастило
Гел Пенкало е Мастило Функција:
Нормално
Тип:
гел пенкало
Тип:
гел пенкало
Пакување:
OPP вреќа

Купувачи како што избираат