.

.

30PCS од Суштинско значење Може да се Одржи 200kg Отворено Кампување Пешачење Hammock Виси Појас Hammock Рака Јаже со Метални Тока Оптоварување се Врзуваат Јаже

30PCS од Суштинско значење Може да се Одржи 200kg Отворено Кампување Пешачење Hammock Виси Појас Hammock Рака

Оценка на посетителот:

DEN 10565.00 -29 %
DEN 14880.00
Залиха
Достапно за нарачка

Добредојдовте на нашата продавница! Почитувани пријатели, би сакал да се воспостави долгорочна соработка со нашите клиенти, врз основа на взаемна и заеднички развој ! За Плаќање : 1) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно,Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. 2) Ако имате било каков проблем во врска со плаќањето,можете да кликнете на линкот подолу за референца , По уплата е потврдена, ние ќе ги обработиме оваа цел и брод надвор побрзо! Answer : ___________________________ Note : 1. Ве молиме имајте предвид дека, по долги транспорт, ние не може да гарантира интегритетот на пакување кутија, купувачи кои се смета дека се согласуваат со овој став. Но ние гарантираме производ интегритет. Ако на пакувањето деформација, не се во доменот на квалитетот на жалбите, ве молиме да се разбере. 2. Пред да го испратите производот низ ригорозни тестирање, не ќе имате било какви проблеми. ( Увозни давачки/Царина/ тарифите не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се купувачот ' s одговорност. Ве молиме проверете со вашиот држава ' s царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување !Поради проблемот на царинење,ние нема да сноси било каква загуба,pls разберат!) Ако брод на Германија,pls ни даде Европската Унија Број!
Вие треба да ги прочитате сите опис на производот и известување пред исплата,и можете да ни кажете колку прогласи вредност на фактура и оставање на пораки во соодветниот ред,тогаш ќе го следат тоа,тоа е лесно да се царинење за вас! Не го измениме нашиот слики! Инаку ние ќе извештајот вас ! Сите на вашите опасност !
Големина : 300cm*5cm Тежина : околу 300g Max.товарот : 200kg

Карактеристики на предлогот

Општа Употреба:
Отворено Мебел
Возрасна Група:
Возрасни лица
Големина:
None
Стил:
Како што е прикажано
Бренд Име:
ILHOVME
Број На Модел На:
sw421
Шема:
Никој
is_customized:
No
Тип:
Hammock Ремени & Појаси

Купувачи како што избираат