.

.

2018 Нова Облека Де Соаре Мода Банкет Домот Вечер Фустан На Невестата Се Меша Бои Сатен Мали Sash Долго Партија Пром Фустани

2018 Нова Облека Де Соаре Мода Банкет Домот Вечер Фустан На Невестата Се Меша Бои Сатен Мали Sash Долго Партија

Оценка на посетителот:

DEN 2098.00 -7 %
DEN 2256.00
Залиха
Достапно за нарачка


Спецификации :
*Првиот-класа Chiffon ткаенини
*дизајнер свадба/невестата фустани
*Custom sizes & бои
* НЕМА MOQ ,1piece е, исто така, ја прифати
* Брза испорака (во рок од 3 до 7 работни дена)
*Прилагодено Деверуша фустан
Панорама на венчаница,Само за вас !!!
Дојди На мојот Пријател!!
Големина на табелата :
НИ Големина 6 : (Големина S) Биста : 80СМ половината : 63 CM НИ Size 8 : (Големина M) Биста : 84cm Половината : 67cm НИ Size10 : (Големина L) Биста : 87cm Половината : 70cm НИ Size 12 : (Големина XL) Биста : 90cm Половината : 74cm НИ Големина 14 : (Големина XXL) Биста : 93cm Половината : 77cm
НИ Големина 16 : (Големина 3 XL) Биста : 96cm Половината : 80см
слика ВИСТИНСКА СЛИКА ПОКАЖУВА


Карактеристики на предлогот

НИ Големина:
4, 6, 8, 10, 12, 14, 16
Повод:
Формално Вечер
Тип На Објект:
Вечерните Фустани
Бренд Име:
LOVSKYLINE
Sleeve Стил:
Исклучување на Рамо
Силуета:
А-Линија
Вграден Градник:
Yes
Вистински Слики:
Yes
Декорација:
Beading,Sequined,Чипка
Воз:
Капелата Воз
Ткаенина Тип:
Сатенски
Материјал:
Полиестер
Број На Модел На:
LCNM007
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
is_customized:
No
Фустани Должина:
Кат Должина
Деколте:
О Деколте
Половината:
Природни
Функција:
Анти-Статички,Дише,Хемиско Чистење,Еко-Пријателски,Плус Големина,Перат
Тип На Објект:
свадба фустан
испорака:
EMS,UPS-от,DHL,Fedex и TNT
Сезоната:
сите годината
Големина:
Customed, plus. stand
Количина(MOQ):
1 парче е, исто така, ја прифати
Место на Потекло:
Jiangsu, Кина (Копно)

Купувачи како што избираат