.

.

Стабилизирана Андроид 6.0 Навигација Интерфејс Две-во-едно Одделение за Новиот Lexus RC Овозможи Controled од страна на ОЕМ Knob поддршка Miracast

Стабилизирана Андроид 6.0 Навигација Интерфејс Две-во-едно Одделение за Новиот Lexus RC Овозможи Controled

Оценка на посетителот:

DEN 25080.00 -5 %
DEN 26400.00
Залиха
Достапно за нарачка


Една песна МИКРОФОН текст : поддржува гласовни навигација, поддршка SPDIF излез.
За Испорака :
1 : Ние брод од експрес. Ако вие сте многу задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни даде на пет-ѕвезда пофалби. Промена на софтверот ќе биде во ред. Тон и слика може да биде вклучен во исто време
4. Ако не сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе им помогне да се реши проблемот.
Стабилизирана Андроид 6.
Поддржани мапата софтвер : APK се инсталира автоматски или инсталација на пакетот .
Повратни информации
1.0 Навигација Интерфејс Две-во-едно Одделение за Новиот Lexus RC Овозможи Controled од страна на ОЕМ Knob поддршка Miracast
Со Задна камера , предна камера , 360 круг видите камери , DVD модул , DVR , ТВ модулот задолжителен .
Резолуција на видео излез : 800×480,1024 X600,Максимална 1920 X1080, да ги Поддржат резолуцијата. Тоа трае 1-2 дена за precessing нормално.
Испрати стоката во 1 или 2 дена по уплатата примени.
Пакет Содржина :
1* Android интерфејс за навигација две-во-едно одделение
1* звучник
1* Микрофон
1* GPS Антената
1* map картичка
На екранот на допир, како изборен
Сите потребни кабли
Квалитет гаранција политика :
3 месец бесплатно замена и 1 година бесплатен одржување поради производ проблем .
Услуги на клиентите одделот ќе контакт со вас од страна на whatsapp, e-mail, skype за по-продажба на услуги .
Карактеристики :
1. Посебна синхронизација на сигналот. Активирајте страна камери од страна на воланот или пак светлина
Основни Функции :
1.
Аналоген видео излез : Поддршка на екранот позиција на вредноста,и светлината разлика на вредноста.
Излезни видео формат : симулираат RGB и CVBS композитни синхронизација на сигналот на излез , еден од нив по желба.
Мемориска картичка видови : поддршка максимум 64 gb ТФ/SD картичка, поддршка прочита У диск, мобилни хард диск за складирање.
Топло Совети :
За инсталација :
1.0
GPS добијат : a-gps поддршка функција
GPS антена : 3 V активна антена
GPS антената заштита : да се спречат антена краток спој
Wi Fi модул : RTL8188 / RTL8723. Сите уреди треба да биде инсталиран од страна на високо квалификувани специјалисти.Онлајн и офлајн мапа
2. Youtube , Facebook, Gmail, Google play итн . Овозможи да започнете Андроид систем во 1s .
Оперативен СИСТЕМ : Android 6. Вашиот признавање е најголема поддршка за нас . Поддршка за да се поврзете rear view & пред видите камери , DVR, 360 птица видите камери , ТВ кутија, TPMS по желба. Поддршка на Предната камера , Задна Камера , Лево-страна на камерата , десно-страна камерата факултативна
6.0, фирмверот поддржуваат Bluetooth функции.
Поддршка 3 G USB dongle,Wi Fi може да биде толку жешка место излез. Доаѓаат со 2 Видео Влезови
5.
Со A2 DP Bluetooth телефон. Целосна plug and play инсталација
8.
Капацитетот на меморијата : 2 G DDRIII .
АКК контрола : ACC поддршка на одложување, прекин, и СПИЕЊЕ комбинација може да се тргна во секое време.
Синхронизирање сигнал : композитни синхронизација на сигналот. Пријателски Дизајн
9. Стандард на превозот нормално трае 6-7 работни дена, и да ги изразат испорака нормално трае од 3-4 работни дена.
Напон спектар : 7 ~ 16v (изборен 9 ~ 28 V), со undervoltage исклучување (7 V заштита на исклучување). Контрола на Андроид системот од страна на ОЕМ глувчето или сензор одбор
2.
Аудио излез : Лево и десно канал stereo output (стерео излез со аудио валиден показател сигнал.

Карактеристики на предлогот

Боја Име:
Сребро.
GPS тип:
Возилото GPS Единици & Опрема
резолуцијата на екранот:
800x480
Специјални Функции:
Екран на допир,MP3/MP4 Плеери,Bluetooth
Бренд Име:
Lsailt
GPS Navigator со ТФ-Картичка:
Yes
Android верзија:
Андроид 6.0
основната фреквенција:
1.6 G
Флеш Меморија:
16g
Master процесорот:
RK3188 4-Core Процесор
WIFI:
Yes
MirrorLink:
Yes
Преземете апликации:
Yes
CE сертификат:
Yes
Изборни Функции:
задна камера , предна камера, 360 roundview камери , ТВ и др
Целосна plug and play :
Yes

Купувачи како што избираат