.

.

GZEELE арапски Тастатура за Лаптоп Asus Zenbook UX21 UX21E UX21A без рамка MP-11A93A06528 Лаптоп Тастатура AR изгледот на сребро.

GZEELE арапски Тастатура за Лаптоп Asus Zenbook UX21 UX21E UX21A без рамка MP-11A93A06528 Лаптоп Тастатура

Оценка на посетителот:

DEN 692.00 -7 %
DEN 744.00
Залиха
Достапно за нарачка


забелешка: тастатурата произведени од страна на секој производител ќе бидат малку различни, без да влијаат на нормално користење на тастатура. Ве молиме да се свесни дека ние не прифаќа враќање на пари поради мала разлика во производство
Состојба : Нова и Сосема Гаранција : 180 денови Боја : црна

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
GZEELE
Број На Модел На:
UX21 UX21E UX21A
Компатибилен Бренд:
ASUS
Стандард:
Арапски

Купувачи како што избираат