.

.

Дуксери Mens 2017 Есен Хип Хоп Streetwear Машки Нов Бренд сива црната Качулка Памук Sweatshirt Мажите Мода писмо Печатени Hoody

Дуксери Mens 2017 Есен Хип Хоп Streetwear Машки Нов Бренд сива црната Качулка Памук Sweatshirt Мажите Мода

Оценка на посетителот:

DEN 1198.00 -46 %
DEN 2218.56
Залиха
Достапно за нарачка


Карактеристики на предлогот

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Бренд Име:
ifrich
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Дебелина:
Стандард
Затворање Тип:
Никој
Sleeve Стил:
Редовни
Јака:
О Деколте
Стил:
Повик
Материјал:
Памук,Полиестер,Spandex
Облека Должина:
Редовни
Шаблон Тип:
Писмо
Маскирани:
No
Монтажни Дел:
Никој
Тип:
Редовни
Број На Модел На:
5786081701
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Суичери

Купувачи како што избираат