.

.

висок степен на yak влакната дебели поврзана жените нова мода долго cardigan џемпер грб 2colors еден&над големина

висок степен на yak влакната дебели поврзана жените нова мода долго cardigan џемпер грб 2colors еден&над големина

Оценка на посетителот:

DEN 13680.00
Залиха
Достапно за нарачка


yak влакната меша нишка плетени
составот 80%
најлон 8%, полиестер 12%
v деколте. 9 ракав. дебели
широк лабава H-директно
едноставна мека удобно практични & fashion
дизајниран & изменуваат од страна на ЕУ,2017
висок квалитет направени во Внатрешна Монголија,Кина
еден&над големина
должина 87cm, биста 112cm,рамо 70cm,ракав 35cm

Карактеристики на предлогот

Големина:
One Size
Пол:
Жените
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Бренд Име:
Перка Dreey
Стил:
Streetwear
Јака:
V Деколте
Материјал Состав:
yak влакната 71%-80%,најлон 8%
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Облека Должина:
Долго
Материјал:
Најлон,Микрофибер
Тип На Објект:
Cardigans
Број На Модел На:
OMI17-CX10
Дебелина:
Дебели
Декорација:
Никој
Техника:
Компјутер Плетени
Затворање Тип:
Отворете Бод
Комбинација:
еден дел не се вклучуваат било какви други додатоци

Купувачи како што избираат