.

.

продажба Кафе Етерично масло Кафе Слабеење Креми Телесната Тежина Горат Мастите

продажба Кафе Етерично масло Кафе Слабеење Креми Телесната Тежина Горат Мастите

Оценка на посетителот:

DEN 146.00 -47 %
DEN 275.04
Залиха
Достапно за нарачка

Како тоа им помага да се намали целулитот? Тоа Интензивно го стимулира согорувањето на масните клетки, намалување на видливи знаци на Целулитот, како што се нерамнини на кожата со испакнатини на површината. Како резултат на вашата кожа е видливо подобрена, станува помазна, поцврста со зголемување на еластичноста. Крем ја подобрува клеточниот метаболизам, го зголемува производството на енергија и ја подобрува микро-циркулација, со што значително се smooths, контурите на телото и ја минимизира појавата на целулитот. Го намалува отокот и ги зајакнува капиларите. Крем има силна затоплување ефект кој помага да се отстрани масти депозити од клетките. Опис : Сосема нов и висок квалитет на Неговите посебен дизајн ќе се направи да изгледа единствен Тоа е добар подарок за вашиот љубовник,семејство,пријатели и соработници Тенок фигура е око-poping.вие сте на оган! Обидете се оваа слабеење гел,Велат Bye-bye на масти! Карактеристики : Тоа е лесно да се апсорбираат во кожата и ја запали масти и тонот на несаканите масти. Слабеење гел содржи природни црвени чили масло, кои се добри за слабеење ефект. Таа промовира лимфната циркулација и согорувањето на мастите, додека мазнење на кожата со целулитот проблем. Лесно се апсорбира гел, оставајќи чувство на кожата топла и мека. Како да се користи 1.По бања или туш,ставете мала количина во текот на вашата дланка. 2.Масажа од дното нагоре во целните области кои сакате да тенок надолу.Вие ќе се чувствувате топло по 15 минути. 3.Не мора да го измиете. 4.Се применуваат day & night и шест последователни дена, за најдобар резултат. 5.Исплакнете вашите раце по примена на гел. Нето Содржина : app85ml Тежина : app70g Компонента : Кофеин/Пипер Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики. Ви благодариме! Pacakge Листа : 1 x Слабеење Крем (85ml/Цевка) продажба Кафе Етерично масло Кафе Слабеење Креми Телесната Тежина Горат Мастите

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Етерично Масло
Сертификат Број:
11585522258
Земја/Регион на Производство:
Кина
Етерично Масло Тип:
Чисто Етерично Масло
Бренд Име:
Disaar
сертификација:
WZBJZ
Состојка:
Кофеинот/Пипер
Број На Модел На:
JY-42

Купувачи како што избираат