.

.

Нови Пристигнување 15g Акрилик Крем Тегла Розова,Бела Капа Празни Козметички Пакување Сад 10cc Примерок Tins

Нови Пристигнување 15g Акрилик Крем Тегла Розова,Бела Капа Празни Козметички Пакување Сад 10cc Примерок Tins

Оценка на посетителот:

DEN 2544.00 -10 %
DEN 2826.24
Залиха
Достапно за нарачка


Нови Пристигнување 15g Акрилик Крем Тегла Розова,Бела Капа Празни Козметички Пакување Сад 10cc Примерок Tins
Капацитет : 15g
Големина на : 1 5g, Висина 27.5 мм, Diam 37.1 мм, Тежината 20g
Боја : Розова Капа, Бела Капа

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Број На Модел На:
15g
Големина:
15ml
боја:
Пинк Капа, Бела Капа
Материјал:
Акрилик

Купувачи како што избираат