.

.

2018 WLP Нова Жешка Гроздобер Зелена/Црвена/Црна/Сина Класичен Партија Луксузни Прстен Човек Дама Општи Круг Коктел Прстен A2559

2018 WLP Нова Жешка Гроздобер Зелена/Црвена/Црна/Сина Класичен Партија Луксузни Прстен Човек Дама Општи Круг

Оценка на посетителот:

DEN 102.00 -25 %
DEN 135.36
Залиха
Достапно за нарачка


Опис :
Материјал : Цинк Легура+ смола
Прстен големина : ве Молиме Проверете ја големината Табела
НАПОМЕНА :
Превозот Политика За Русија
Цел Сума помалку од 2 : Брод Преку Yanwen Економија Воздух Mail Услугата, не може да се следи
Цел Сума Повеќе од 2 : Брод Преку Ali Express Saver Превозот, може да се следи
Цел Сума Над 5 : Брод Преку Ali Express Стандард за Испорака/Кина пост Регистрирани Воздух Mail
За руските Купувачи, ако сакате да го пратката да се следи, pls изберете Ali Express Saver Превозот
Превозот Политика За Шпанија(Сите може да се следи)
Цел Сума помалку од 2 : Брод Преку Correos Економија Услуга
Цел Сума Над 2 : Брод Преку Ali Express Saver Превозот
Цел Сума Над 5 : Брод Преку Ali Express Стандард за Испорака
Превозот Политика За Чиле, Netherland и Франција
Цел Сума помалку од 5 : Брод Преку Yanwen Воздух Економија Воздух Mail, не може да се следи
Цел Сума Над 5 : Брод Преку Ali Express Стандард Превозот, може да се следи
За овие 3 Земји, ако сакам да се направи цел која помалку од 5 ДОЛАРИ, да се следи, pls контактирајте со нас, ние ќе го промени товар за вас.
P. S : Прифати Dropshipping
Пад на превозот Политика : НИЕ и ВЕТУВАМЕ на
1 : не се стави фактура/информации за контакт во внатрешноста на парцели
2 : Брод парцела во рамките на 48 Часа. Дали тоа ќе биде надвор од акциите на некои времиња, ние ќе ве информира купувачите immediatelly
3 : ве Молиме Изберете trackable превозот пат кога ќе го поставите цел (Кина пост регистрирани Воздух mail,Aliexpress Стандард Превозот,Epacket)
Вистински Слики покажуваат производи подобро

Карактеристики на предлогот

Прстен Големина:
7, 8, 9, 10
Метална боја:
како Слика
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Пол:
Унисекс
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Број На Модел На:
A2559
Површината Ширина:
20mm,15mm
Поставување Тип:
Канал поставување
Стил:
Гроздобер
Обликотшема:
Круг
Материјал:
Смола
Повод:
Годишнина
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
WLP
Функција:
Моден

Купувачи како што избираат