.

.

За Kawasaki KX125 KX 125 1990-2005 CNC Стожерот Дербито Dirt Bike Спојки Кочница Држела 2004 2003 2002 2001 2000 1999 1998 1997 1996

За Kawasaki KX125 KX 125 1990-2005 CNC Стожерот Дербито Dirt Bike Спојки Кочница Држела 2004 2003 2002 2001

Оценка на посетителот:

DEN 1011.00 -27 %
DEN 1385.28
Залиха
Достапно за нарачка


Добредојдовте на нашиот магазин, добредојдовте на големо. Fitment : За Kawasaki KX65 2000-2018
За Kawasaki KX80/85 1998-2018
За Kawasaki KX125 1990-2005
За Kawasaki KX250 1990-2004
За Kawasaki KX250 F 2004
За Kawasaki KX100 2001-2017
За Kawasaki KX500 2004 Карактеристики на Производот : 1) со Врвен квалитет T6065-T6 алуминиум ЦПУ Машински и Боја елоксирани. 2) Оваа голема процесот на производство гарантира долг животен век, максимална флексибилност и прецизно одговара 3) Ергономски совршенство од форма (резултат на години на дербито искуство) 4) Стожерот дизајн со враќање пролет им овозможува на рачката на капакот нанадвор за да се спречи свиткување или кршење 5) Прилагодливи reach систем обезбедува совршен лост позиција за сите велосипедисти 6) Пакетот вклучувајќи кочница на менувачот и спојката psa (1 Пар) 7) Боја : Црна/Gold/Red/Сино/Титаниум/Сребрена/Зелена/Портокал/Виолетова . 8) за Директни замена за акции се држела. Нема промена! 9) Во Акции Бродови World Wide Чекор 1 : ве Молиме бидете сигурни дека моделот и годината на вашиот велосипед, и ако вашиот велосипед има ОЕМ оригинални кочница цилиндар и спојки костур ние брод тоа држела само како нашите наслов, ако ви треба друг модел, ве молиме контактирајте со нас или. ни остави порака кога ќе цел, па ние не ќе ви испрати на погрешен поставите Благодарам многу : . (Ве молиме не го споредите вашиот држела со нашите слики, понекогаш на сликите не е ист модел како наслов, само го купуваат според насловот) Меѓународни Купувачи - ве Молиме Имајте во предвид :

Карактеристики на предлогот

боја:
Виолетова
Motobike Направи:
Kawasaki
Специјални Функции:
Флексибилен
Објектот Тежина:
0.25kg
Објектот Дијаметар:
1inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Име На Модел:
KX125 KX 125
Објектот Должина:
9inch
Објектот Висина:
3inch
Тип На Објект:
Јажиња & Кабли
Материјал Тип:
CNC Алуминиум Легура
Година:
1990-2005 2004 2003 2002 2001 2000 1999 1998 1997 1996 1995 1994 1993
Објектот Ширина:
2inch
Бренд Име:
ELFRhino
Објектот Тип 1:
Мотокрос Off Road Држела
Објект Од Тип 2:
Dirt Bike Држела
Објектот Тип 3:
Стожерот Држела
Item Type 4:
спојката кочница држела
Материјал Тип:
T6061-T6 Алуминиум Легура
Точка 1:
cnc држела
Точка 2:
За Kawasaki Кочница Држела
Точка 3:
За Kawasaki Спојки Држела
Точка 4:
Држела
Еден Пар Врвен Квалитет:
Yes

Купувачи како што избираат