.

.

2018 Најновите Носи Торба Покрие Заштита Кутија Случај За NOCO Гениј Зголеми Плус GB40 1000 Amp 12V UltraSafe Литиум Скок Стартер

2018 Најновите Носи Торба Покрие Заштита Кутија Случај За NOCO Гениј Зголеми Плус GB40 1000 Amp 12V UltraSafe

Оценка на посетителот:

DEN 672.00 -25 %
DEN 895.20
Залиха
Достапно за нарачка

Опис На Производот:
ПРЕМИУМ ЕВА СЛУЧАЈ:На Caseling Патување СЛУЧАЈ торба одговара на noco Гениј Зголеми Плус GB40 1000 Amp 12 V Ultra Safe Литиум Скок Стартер. е направен од премиум Тешко ЕВА да се обезбеди трајност и долго-траен перформанси. СОВРШЕНО се ВКЛОПУВААТ:Ние сме специјално дизајниран за да се вклопи во вашиот Гениј Зголеми Плус GB40 1000 Amp 12 V Ultra Safe Литиум Скок Стартер. значи, вие можете безбедно да се транспортираат насекаде. МРЕЖА ЏЕБ:овој случај е насочена нагоре со Мрежа Џеб за додатоци. 100% БЕЗБЕДЕН; Случај одговара на Гениј Зголеми Плус GB40 1000 Amp 12 V Ultra Safe Литиум Скок Стартер е полу-водоотпорен, shockproof, Стилски и Издржлив. Загарантирана за да се спречи каква било штета на вашиот Стартер. Се СПРАВИ со:Нашиот случај има многу удобно rubberized рачка која овозможува лесен и удобен за преносливост на движење
Answer : ___________________________ NOTE : уредот не е вклучен.Само случај

Карактеристики на предлогот

дизајн:
Деловни,Спортски,Егзотични
Тип:
браник
Функција:
Анти-удар,Водоотпорен
Големина:
9.6 x 9.3 x 3.2 inches
Карактеристики:
Екстра Простор за Plug&Кабел
Мало Пакет:
No
Бренд Име:
Кора Про
Компатибилен Бренд:
За NOCO Гениј Зголеми Плус GB40

Купувачи како што избираат