.

.

Кожа Копче Случај Покритие За Lexus Is250 Is200 Es350 Gs300 470 Ix470 Ix570 Nx Rx 300 Кожа Keychain Keyring Покритие За Lexus

Кожа Копче Случај Покритие За Lexus Is250 Is200 Es350 Gs300 470 Ix470 Ix570 Nx Rx 300 Кожа Keychain Keyring

Оценка на посетителот:

DEN 182.00 -5 %
DEN 192.00
Залиха
Достапно за нарачка

1.Не Постои Копче На Далечинскиот, Само Случај Само. 2.Пакет : 1 PC Копче за Капакот 3.Користење На Логото : Без Автомобил Логото 4. Спореди Со Слики Внимателно Пред Да Ги Купите, Бидете Сигурни Дека Вашиот Клуч Е Токму Иста Како Слик Покажува!!

Карактеристики на предлогот

Материјал Тип:
Горниот Слој Кожа
функција 1:
За Lexus

Купувачи како што избираат