.

.

4,6,8,10 mm Круг Пурпурна Турмалин Gem Камен Spacer Монистра Влакно 15 За DIY Ѓердан Bracelats Накит Одлуки,Бесплатен Превозот

4,6,8,10 mm Круг Пурпурна Турмалин Gem Камен Spacer Монистра Влакно 15 За DIY Ѓердан Bracelats Накит Одлуки,Бесплатен

Оценка на посетителот:

DEN 204.00 -25 %
DEN 272.64
Залиха
Достапно за нарачка


Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
jbyzbsm
Надворешниот Дијаметар:
4mm
Број На Модел На:
A00138-V
Материјал:
Камен
Објектот Тежина:
About
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
боја:
multicolor
Дупка со ГОЛЕМИНА:
Камен:
Материјал:
Скапоцен камен
Метал:
Не метал
облик:
Круг
Должина:
15
is_customized:
Yes
Објектот Дијаметар:
4mm 6mm 8mm 10mm
Надворешниот Дијаметар:
4mm 6mm 8mm 10mm

Купувачи како што избираат