.

.

Природни Сина Песок Круг Камења, Камен Леопард Реики Чакра Pendant Шарм Монистра Исцелување Накит Дизајн 10Pcs/Пакет

Природни Сина Песок Круг Камења, Камен Леопард Реики Чакра Pendant Шарм Монистра Исцелување Накит Дизајн 10Pcs/Пакет

Оценка на посетителот:

DEN 617.00 -13 %
DEN 708.96
Залиха
Достапно за нарачка

Место ќе цел $200+ вкупно, ве молиме да одберете бесплатен превозот и јас ќе се надополни на превозот да се Изразат Испорака за Слободни , ви благодарам многу Природни Сина Песок Круг Камења, Камен Сребро Позлатен Леопард Реики Чакра Pendant Шарм Монистра Исцелување Накит Дизајн 10 Pcs/Пакет Облик : Леопард Големина : 21x36mm Продажба Quantit y : 10 Pcs/Pack (10% попуст за нарачка на 2 Пакети или повеќе) Метал : Сребро позлатен Gemstones : Сина Песок Состојба : Нова
можете да се меша бои, ве молиме да ни ме на Бои треба кога ќе ја заврши својата цел, ви благодариме на ПРЕВОЗОТ
***Сите цел ќе биде предаден во рок од 24 часа по уплатата се расчисти*** ***потребни се 10~20 работни дена за да се добие доставени за стандард превозот, тоа е бесплатен за сите земји*** ***На забрзана испорака нормално трае 5~7 работни дена да бидат доставени, цената варира за различни земји*** ***ве Молиме оставете малку доцнење со пост пред и после државни празници на Двете страни, на пример Божиќ, Нова Година, Кинеската Нова Година.*** ПОЛИТИКА на ВРАЌАЊЕ Сите предмети се проверуваат пред да се испрати за да се обезбеди тоа е во совршена состојба, но сепак за вашиот мир на умот, доколку не е прифатлива причина, ние го прифаќаме да се врати за наплата барање, ве молиме имајте на ум дека купувачот плаќа за враќање превозот цена. ПОВРАТНИ информации ве Молиме оставете 5 Ѕвезди позитивни повратни информации кога ќе ја примите вашата цел. Вашите 5 Ѕвезди позитивни повратни информации е многу важно за нас што нè прави продолжам со усовршување. Пред да замине било 1~4 Ѕвезди неутрални или негативни повратни информации, ве молиме контактирајте ме и ми даде можност да го реши вашиот проблем и да те направи среќен клиент

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
JSdelighted
Објектот Тежина:
5g
Материјал:
Камен
Надворешниот Дијаметар:
21mm
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Број На Модел На:
Леопард
is_customized:
Yes
Метали Тип:
сребро позлатен

Купувачи како што избираат