.

.

50pcs DHL Бесплатен превозот Божиќ Лента Headband Извртени Hairbow

50pcs DHL Бесплатен превозот Божиќ Лента Headband Извртени Hairbow

Оценка на посетителот:

DEN 4469.00 -5 %
DEN 4704.00
Залиха
Достапно за нарачка


1.Објектот спецификите
50pcs DHL Бесплатен превозот Божиќ Лента Headband Извртени Hairbow
Можете да ги користите за да се облекуваат било облека.Фантастични различни бои се толку прекрасни светла и убава; Поставен на голем спектар на бои за да одговара на вашата облека; Одговара ништо облечен за на ден
Детали :
Лента Тип : 22mm Grosgrain
Материјал : Полиестер
Лак големина : 10cm
1cm ABS headband
Боја :
Црвена зелена
Еко-пријателски
CPSIA
Постојаност на боја : Glade 4 или повеќе
2.Ставка Детали
Ве молиме имајте во предвид дека лента Бои може да се разликува малку поради монитори.
3.Повратни информации
4.Сертификат
5.Shippment
А).Сите наши Лакови се испраќаат од страна на DHL,TNT,Fedex,UPS-от,RPX,Aramex ,која ќе трае 3-5 дена.
Б). Поради кои се занимаваат со многу нарачки секој ден, Ние ќе обично се организира пратка во рок од 3-5 дена , ве молиме почекајте трпеливо и извинуваме за непријатностите вас.Ви благодариме.
C). Anout данок
Во повеќето случаи, купувачот не треба да плаќаат никакви царински. Ние ќе ги прогласи пониска вредност за да се избегне данок . Но, понекогаш во некои земји, царинскиот службеник може да биде стриктна. Ние не сме одговорни за било царинска такса; ве молиме проверете на царинската политика на свој место. Ако треба да се плати царински давачки, тоа е вашата должност да вашата земја; купувачот треба да се разбере оваа ситуација. Искрено се извинуваме за сите непријатности.
НАПОМЕНА : 1. Ако изберете го изразат испорака, ве молиме да ни понудат вашиот точни контакт телефонски број за да се избегнат локалните поштата не може да контакт со вас да ги собереш парцела кога пристигна. 2. Жал ми е за тоа што не ја поддржуваат P. O. Кутии адреса, ве молиме да ни остават порака за вашата точна адреса, кога ќе го поставите цел.
6.Нашата Фабрика :

:

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Headwear
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Најлон,Spandex,Полиестер
Број На Модел На:
YV172128
Тип:
Headbands
Бренд Име:
kimmy
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки

Купувачи како што избираат