.

.

За Jaguar F-Темпо 2017 2018 ABS Хром Предната Страна Долна Решетка Покрие Трим Калапи Автомобил Додатоци Foglamp Веѓа Налепница

За Jaguar F-Темпо 2017 2018 ABS Хром Предната Страна Долна Решетка Покрие Трим Калапи Автомобил Додатоци

Оценка на посетителот:

DEN 1405.00 -17 %
DEN 1692.96
Залиха
Достапно за нарачка


Објектот Fitment : (Овој Производ Е Автомобил Додатоци) Компатибилен Автомобили : За Jaguar F-Темпо 2016-2018
Опис : Состојба : 100% Сосема Нов. Материјал : Висок Квалитет ABS Хром Вклучува : 2 buc/set за 1 автомобил . Направен во една ISO 9001 објект за да се обезбеди добар квалитет. Лесно Инсталирање,wihtout било tools.3 M автомобилската селотејп е во прилог .
Инсталација метод :
Step1 : ве молиме чистење на место со 50% алкохол за да бидете сигурни дека нема прашина.
Step2 : отстрани 3m лепак во грбот;
Step3 : топлина на 3m лепак со топол воздух пиштол;(совет за ставање на со обезбедени 3m лента е да се загрее на рачките и ги опфаќа ова го прави на лепак на лента повеќе леплива и тие ќе останат за секогаш!)
Чекор 4 : инсталирање на производи во право место ,Не на перење на вашиот автомобил во 48hours.
Напомена :
Сите наши производи (Kadore;LTD) не се погодни за автомобил, кој е варијанта верзија. Ако вашиот автомобил е варијанта верзија , ве молиме контактирајте со продавачот пред да го купат.
она што ние (Kadore;LTD) испратете е исто како слика покажува, ве молиме потврдете го со фотографирање пред да конкурираат на објектот.

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Хром Стил
Автомобил модел:
За Jaguar F-Темпо
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Висина:
10cm
Бренд Име:
canmazon
Објектот Тежина:
0.5kg
Објектот Должина:
30cm
Специјални Функции:
Заштита и Декорација
Име На Модел:
124011
Материјал:
ABS
Модел Година:
2016-2018
Објектот Дијаметар:
0.1inch
Објектот Ширина:
20cm

Купувачи како што избираат