.

.

1080p 4K HDMI Да RJ45 Адаптер Двојна Ethernet Мрежа Extender од Мачка 5/6 3D HDTV

1080p 4K HDMI Да RJ45 Адаптер Двојна Ethernet Мрежа Extender од Мачка 5/6 3D HDTV

Оценка на посетителот:

DEN 173.76
Залиха
Достапно за нарачка


12510 Препорачувам За 100% сосема нов и висок квалитет. Еден пар како целосно функционален модул, што нема потреба од поставување. Мачка-5e/6 кабел може да се замени со HDMI кабел за да се постигне долго растојание за пренос. Пренос на далечина може да биде до 30 метри за 1080p користење на МАЧКА-6-Кабел. Сигнализација оценувач до 1.65 Gbps во поддршка на 1080p дисплеј.100% сосема нов и висок квалитет.
Еден пар како целосно функционален модул, што нема потреба од поставување.
Мачка-5e/6 кабел може да се замени со HDMI кабел за да се постигне долго растојание за пренос.
Пренос на далечина може да биде до 30 метри за 1080p користење на МАЧКА-6-Кабел.
Сигнализација оценувач до 1.65 Gbps во поддршка на 1080p дисплеј.
Овој Вид на HDMI Extender од МАЧКА-5 E/6 користат две парчиња од МАЧКА-5e/6 кабли за продолжување на HDTV екранот до 30 метри за 1080p.
Тоа не само што се распаѓа на ограничување на HDMI кабел за пренос lenth, но исто така и МАЧКА-5e/6 има повеќе флексибилност и погодност во кабелот за изградба.
Материјал : Пластика
Погоден Мачка-5e/6 за HD-DVD,PS3 СТ ИТН
Боја : Црна
Големина : 4.8 x 4 x 2.1 cm
Пакет се вклучени : 2 x Hdmi да rj45 адаптер
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа. Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.

Карактеристики на предлогот

Должина:
Бренд Име:
Fasdga
Пол:
Машко-Женски
Број На Модел На:
TCES
Конектор A:
HDMI
Конектор Б:
HDMI
Тип:
HDMI Кабли
Функција:
Никој

Купувачи како што избираат