.

.

TEmani нови карбонски влакна патот вилушка патот велосипед со Фиксен Менувач Велосипеди директно јаглерод вилушка 28.6 * 700C+Бесплатен превозот

TEmani нови карбонски влакна патот вилушка патот велосипед со Фиксен Менувач Велосипеди директно јаглерод вилушка

Оценка на посетителот:

DEN 2016.00 -16 %
DEN 2400.00
Залиха
Достапно за нарачка

Име : карбонски влакна патот / мртвите летаат вилушка Материјал : T800 јаглерод влакна Тежина : about500g+/-10g Изглед : 3 K Спецификации : 700 C * 28.6 (standpipe должина 300ММ) Забелешка : мора да го користите јаглерод вилушка проширување виси core, core не може да се користи за заеднички виси. Руски клиенти кога ставање на нарачки, ве молиме да го пополните полно име, сите клиент наредби во сопственост на забелешка што стилови и бои на производи инаку случаен испорака. Ви благодариме! Сите клиенти добиете пакет, веднаш штом е можно, ве молиме да се потврди приемот и му даде пет ѕвездички го фалат. Следната набавка ќе биде со попуст. Ви благодариме!

Карактеристики на предлогот

боја:
3k сјај, 3k matte
Употреба:
Патот Велосипеди
Должина На Ножот:
36mm
суспензија:
Yes
Број На Модел На:
2152
Материјал:
Јаглерод Влакна
Големина На Тркало:
24-28 инчен
Тип:
Пролет Вилушка (Низок степен на пренос Не-амортизацијата)
ОДГОВАРА ЗА:
V Кочница
Бренд Име:
TEMANI
боја:
Црна

Купувачи како што избираат