.

.

10W 20W 30W 50W Висока Моќност LED Драјвер Снабдување Постојан Струја LED Чипови Светлина

10W 20W 30W 50W Висока Моќност LED Драјвер Снабдување Постојан Струја LED Чипови Светлина

Оценка на посетителот:

DEN 452.00 -5 %
DEN 475.20
Залиха
Достапно за нарачка


Опис на производот
10 W LED Драјвер :
Влезен Напон : DC 12-24 V
Водоотпорен Ранг : Не-водоотпорен
Излезен Напон : DC3-12 V
Актуелни : 900m A
Температура На Чување : -20-80
Примена : Одговара за 1x10w led 3 во серија и 3 во паралела
Функција : Отворена кола,Краток спој и Над

Карактеристики на предлогот

боја:
10pcs 10W led драјвер, 5pcs 20W led драјвер, 5pcs 30W led драјвер, 5pcs 50W led драјвер
Тип На Објект:
Осветлување Трансформатори
Влезниот Сигнал:
DC
Приклучок Тип:
Никој
Излезниот Напон:
DC3-12V
сертификација:
ЕМК,CE,CCC
Влезен Напон:
DC 12-24V
Број На Модел На:
10w led драјвер
Повратен Сигнал:
DC
Гаранција:
1
Материјал:
Алуминиум
Тежина:
200kg

Купувачи како што избираат