.

.

Оригиналниот Делта 19.5 V 9.2 НА 180W ADP-180NB П.Н.Е. AC Адаптер за Полнач За MSI GT70 2OC-059US Лаптоп

Оригиналниот Делта 19.5 V 9.2 НА 180W ADP-180NB П.Н.Е. AC Адаптер за Полнач За MSI GT70 2OC-059US Лаптоп

Оценка на посетителот:

DEN 5485.00 -49 %
DEN 10754.88
Залиха
Достапно за нарачка

Почитувани купувачи!
Овој објект е во парк . Ние ќе брод надвор што е можно поскоро !
Нашиот магацин имаат повеќе од 18000 видови лаптоп батерии и 3000 видови ac адаптери. ако не можете да најдете објект што треба, ве молиме контактирајте со нас. ако ви треба големо оваа точка, добредојдовте контактирајте со нас за попуст.
2 Години Гаранција +60 Дена Пари Назад Или да го Замени Пакет, Вклучувајќи : 1 x AC Адаптер + 1 x Кабелот за Напојување Со Plug Сите адаптери се целосно тестирани Строги Стареење Тест Строги Материјал Тест во Текот Напон Тест Над Температурата на Тестот за Безбедност, Тест
Оригиналниот Делта 19.5 V 9.2 НА 180 W ADP-180 NB П.Н.Е. AC Адаптер за Полнач За MSI GT70 2 OC-059 US Лаптоп
Точка Име : DELTA19.5 V9.2 A179 W-5.5x2.5mm
Влез : 100-240 V~2.5 50-60 Hz
Адаптер Излезен Напон : 19.5 V
Адаптер За Излез Тековната : 9.2 На
Адаптер за Напојување : 179 W
Тежина ( Адаптер само ) : 840g
Адаптер Приклучок Големина : 5.5 x 2,5 mm
Димензија ( Телото ) : 170.63 x 85.70 x 40.55 mm
Оригиналниот / Genuine : Да Пакет на услуги, вклучувајќи : 1 x Лаптоп AC Адаптер 1 x Кабелот за Напојување кој сте го одбрале( AU/ЕУ/велика БРИТАНИЈА/САД приклучок може да биде chosed една, ве Молиме да ни кажете што plug сакате пред правење на нарачка, во спротивно, ние ќе брод ќе го приклучокот Случајно. )
Компатибилен Mainbody Броеви : ДЕЛТА се Вклопуваат Машина Модел : (Само листа дел од сите Вклопуваат Модел)
MSI : GT70 2 QD-2292 US, GT70 2 PE-1425 TR, GX70 3 CC-228 UK, GT70 2 OD-064 US, GT70 2 PE-1675 XPL, , GT70 2 PE-1462 US, GX70 3 BE-003 FR, GT70 2 PC-894 US, GT70 2 PE-1468 TH, , GT70 2 PC, GT70 2 OD-001 US, GX70 3 BE-079 RU, GT70 2 PC-1468 US, , GT70 2 PE-1620 NL, GX70 3 BE-024 AU, GX70 3 CC-238 NL, GX70 3 CC87 FD, , GX70 3 BE-058 RU, GT70 2 PE-1698 AU, GX70 3 BE-078 RU, GT70 2 PE-1249 UK, , GT70 2 PE-1231 XPL, GX70 3 BE-011 BE, GT70 2 PE-1414 FR, GX70 3 BE-007 US, , GX70 3 BE-016 XCZ, GX70 3 CC-274 TH, GT70 2 PE-1200 NL, GX70 3 CC-203 US, , GT70 2 PE-1885 US, GX60 3 CC-281 US, GX70 3 CC-233 RU, GT70 2 PE-1461 US, , GX60 1 AC-025 UK, GT70 2 PE-1499 AU, GX70 3 CC-234 RU, GT70 2 PE-1243 TW, , GT70 DOMINATOR 894, GT70 2 PE-1419 NE, GT70 2 PE-1854 FR, GX70 3 BE-061 XPL, , GT70 2 PE-1051 FR, GX70 3 CC-81 FD, GT70 2 OC-059 US, GT70 2 PE-1278 CZ, , GT60 2 PE-1055 CN, GT70 2 PE-1280 CZ, GX60 3 CC-283 XFR, GT60 2 PE-1054 CN, , GX60 3 BE-240 US, GT60 2 PC-608 XCN, GT70 2 PE-1480 AU, GX60 3 BE-279 UK, , GT70 2 PE-1884 UK, GX60 3 AE-216 US, GT60 2 PE-605 CN, GT70 2 PE-1862 UK, , GT60 2 PE-606 CN, GT70 2 PE-1844 XHU, GX70 3 BE-008 US, GT60 2 QD-1227 X, , GX70 3 BE-041 UK, GT70 2 PE-1091 XNE, GT70 2 PE-2064 BE, GX70 3 BE-042 TR, , GT70 2 PE-1069 NL, GX70 3 BE-207 XFR, GT70 2 PE-1811 UK, GT70 2 PE-2011 SG, , .

Карактеристики на предлогот

Излезниот Напон:
19.5 V
Пакет:
Yes
Бренд Име:
viknight
Компатибилен Бренд:
Универзална
Број На Модел На:
ADP-180NB П.Н.Е.
Приклучок Тип:
САД / ЕУ / велика БРИТАНИЈА / AU Кабелот за Напојување ( Слободни )
Излезна Струја:
9.2 На
На текст:
100-240V~2.5 50-60Hz
Адаптер Приклучок Големина:
5.5 X 2,5 mm
адаптер за напојување:
179W
Гаранција:
2 години
Оригиналниот / Genuine:
Yes
боја:
Црна
Тежина( Адаптер само ) :
840g
Производ Статус:
Акции
Димензија( Телото ):
170.63 x 85.70 x 40.55 mm
Coniditon:
Оригиналниот / Вистински лаптоп ac адаптер

Купувачи како што избираат