.

.

12cm убава жолта &портокал пердуви птица модел пена&пердуви птица,занаетите,проп,домашна градина декорација подарок a1004

12cm убава жолта &портокал пердуви птица модел пена&пердуви птица,занаетите,проп,домашна градина декорација

Оценка на посетителот:

DEN 504.00 -16 %
DEN 600.00
Залиха
Достапно за нарачка


ви благодариме за вашата посета на нашата продавница , мора да биде неверојатно ако се дружите во нашата продавница.
имаме многу различни серии на играчки , и ние мора да понуди најдобра цена и со најдобар квалитет.
ако ви се допаѓа други играчки, можете да пребарувате по себе од нашата продавница, или можете да контактирате со нас слободно, ние може да ви испрати линковите без оглед на вашите сакате , ви благодариме за вашата посета на нашата продавница.
ако купите големо, можете да контактирате со нас слободно, ние може да ви понуди најдобри трговија на големо цена, или ако сакате посебни customed изработени играчки, ние може да ви помогне производ добро.
материјал : пена&пердуви
вистински објект слики што се следниве :

Карактеристики на предлогот

Тема:
Животните
Стил:
Пастирски
Материјал:
Пластични

Купувачи како што избираат