.

.

Qickitout Leggings 2017 Нови Пристигнување ноќта на Вештерките Божиќ подарок Геометриски ѕвезди шема на жените секојдневен пролет и есен панталони

Qickitout Leggings 2017 Нови Пристигнување ноќта на Вештерките Божиќ подарок Геометриски ѕвезди шема на жените

Оценка на посетителот:

DEN 356.00 -30 %
DEN 508.32
Залиха
Достапно за нарачка

Проценето време на испорака(со исклучок на викендите и празниците) :
(1) За 8 до 20 работни дена за да се : Австралија, Канада, Јапонија, Малезија, Јужна Кореја, Сингапур, обединетото КРАЛСТВО, САД;
(2) За 9 до 30 работни дена за да се : Франција, Шпанија, Грција, Норвешка, Шведска, Белгија, Ирска, Германија;
(3) За 10 до 45 работни дена да : сите останати земји;
(4) времето за Испорака е проценет и не може да биде 100% гарантира;
3.Компанијата кредит, да ги задржи на договор, за да се обезбеди квалитетот на производот;
4.
(4) Во случај да не примите нашиот одговор во рок од 24 часа (ОСВЕН за викенди и празници), сосема е веројатно дека ние не прима вашата порака или e-mail. Ако не можете да касата веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно плаќања.Ако сакате да нарачате големи количини на стока и уживајте во најдобрите експрес сервис, ве молиме контактирајте со нас пред исплата. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.(Во исто време, ние, исто така, поддршка на EMS,DHL и Fed Ex Експрес.Прашај за повеќе,Нека се направи нешто подобро!
Часови :
Од понеделник до сабота од 08 : 30 - 18 : 00
Ако нарачате повеќе од 50 компјутери производи,ве молиме да се поврзете со нас. Ве молиме контактирајте со нас за појаснување ако не се согласувате со било кој од условите или на состојби, а ова што е наведено во оваа страница пред секое купување.Компанијата специјализира во облека продажба, со многу години на индустријата искуство;
2. Покрај тоа, продавачот не е одговорен за било можно увоз на даноци, ниту, пак, било кои други царински давачки во вашата земја. Објектот ќе биде објавено преку Кина Пост воздух mail со следење на број во рок од 2 работни дена по плаќањето е завршено или БРИШАТ.
(3) ве Молиме не двоумете се да не контактирате ако имате било какви прашања/проблем, во секое време, ние ќе ви одговори секоја ваша порака во рок од 24 часа (ОСВЕН за викенди и празници).Оперативните карактеристики на компанијата за повеќе видови и принципот на мал профит, ја освои довербата на домашни корисници;
3.
За Повратни информации, Случај и Детали Продавачот Оцени :
(1) Како што се водење бизнис, било која од вашите отвори Случај/Спорот/Тврдење, Неутрални/Негативни Повратни информации, Ниска Ѕвезда Детали Продавачот Рејтингот ќе се пресметува како BBE(Лош Купување Искуство) и destory нашата сметка.Ние ќе им даде најдобра цена за вас. Купување на Aliexpress е меѓусебно се обврзувачки договор. Ве молиме да ни кажете што објектот вредност/име сакате за сопствени декларација ако имате било какви посебни барања.Имајте пријатен ден!~
.Компанијата со голем број на трговците и производителите да воспостави долго-рок стабилна кооперативни односи;
5. Ако немаат голем проблем со трансакцијата, ние ќе бидеме НАВИСТИНА го ценат, ако може да се секогаш ни остави Позитивен Фидбек и 5 ѕвезди Детали Продавачот Оцени, ВИ БЛАГОДАРИМЕ!
(2) Ако имате било какви прашања или проблем, ве МОЛИМЕ КОНТАКТИРАЈТЕ со НАС ПРВО ОД ПОРАКАТА пред да замине на повратни информации, и ние се гарантира дека вашиот проблем ќе биде решен на ваше задоволство! За повеќето случаи, проблеми се предизвикани од недоразбирањата кои може да се расчисти преку комуникација со искрено срце. Ве молиме контактирајте со нас преку порака повторно, ви благодарам!
1.

Карактеристики на предлогот

Големина:
XS, S, M, L, XL
Пол:
Жените
Стил:
Повик
Пред Стил:
Станот
Декорација:
Panelled,Ниту,Appliques
Ткаенина Тип:
Плетени
Панталона Стил:
Молив Панталони
Затворање Тип:
Еластичен Појас
Материјал:
Полиестер,Spandex
Број На Модел На:
LGS31-035
Одговара Тип:
Слаби
Половината Тип:
Висок
Бренд Име:
Qickitout
Должина:
Ankle-Length Pants
Шаблон Тип:
Геометриски

Купувачи како што избираат