.

.

JHNBY Црвено Корави carnelian монистра Природен Камен Врвен квалитет Круг Лабава монистра топката 4/6/8/10/12MM хривнија Накит одлуки DIY

JHNBY Црвено Корави carnelian монистра Природен Камен Врвен квалитет Круг Лабава монистра топката 4/6/8/10/12MM

Оценка на посетителот:

DEN 120.00 -50 %
DEN 239.04
Залиха
Достапно за нарачка


dianxiaobao_1
dianxiaobao_2
Врвен квалитет на Природен Камен Црна Хематит монистра Круг Лабава мушка Камен топката Избор 3/4/6/8/10ММ За хривнија Накит Одлуки
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Надворешниот Дијаметар:
8mm
Бренд Име:
JHNBY
Објектот Тежина:
0.08G/0.31G /0.76G/1.51G/2.3G
Материјал:
Камен
Број На Модел На:
ST134
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
По продажба на Услуги:
Целосна Наплата Доколку Производот Не Се во РЕД
Одговараат на:
Нараквица ,Ѓердан ,Накит DIY
Дупка со ГОЛЕМИНА:
1.5 mm/1.5 mm/1mm/1mm/0.8 mm
Надворешниот Дијаметар:
4/6/8/10/12mm
Набавка на услуга:
трговија на големо,пад на превозот

Купувачи како што избираат