.

.

Оригинални 3386P 1K 2К 5K 10K 20K 50К 100K 200K 500K 1M 100R 200R 500R Средување на Potentiometer x 100PCS

Оригинални 3386P 1K 2К 5K 10K 20K 50К 100K 200K 500K 1M 100R 200R 500R Средување на Potentiometer x 100PCS

Оценка на посетителот:

DEN 1748.00 -5 %
DEN 1840.32
Залиха
Достапно за нарачка

100% Оригинални 3386 P 1 K 2К 5 K 10 K 20 K 50К 100 K 200 K 500 K 1 M 100 R 200 R 500 R Средување на Potentiometer x 100 PCS

Карактеристики на предлогот

Отпорот:
10K Ohm, 100K Ohm, 1M Ohm, 2К Ohm, 5K Ohm, 20K Ohm, 50К Ohm, 200K Ohm, 500K Ohm, 200 Ohm, 500 Ohm, 100 Ohm, 1K Ohm
Бренд Име:
K
Состојба:
Нови
Технологија:
Метал Филм
Тип:
Средување На Potentiometer

Купувачи како што избираат