.

.

stonering 2550mAh Б-О7 Батеријата за vivo V3 V3L V3D V3M V3A V3MA Мобилен Телефон

stonering 2550mAh Б-О7 Батеријата за vivo V3 V3L V3D V3M V3A V3MA Мобилен Телефон

Оценка на посетителот:

DEN 608.64
Залиха
Достапно за нарачка

Тип : Општ Резервни Клетка : Литиум Јонска Капацитет : 2550m Ah батеријата операција време зависи од фактори како што се : Пренесување на моќ ниво на Сигнал (растојание помеѓу телефонот и на базна станица) Мрежните параметри дефинирани од страна на организаторот. Пакет се вклучени : 1* батеријата

Карактеристики на предлогот

Капацитетот на батеријата(mAh):
2201mAh-2800mAh
Компатибилен Бренд:
Други
Квалитетот сертификација:
CE
Оригинал или Не:
Компатибилен
Бренд Име:
stonering
Број На Модел На:
Б-О7

Купувачи како што избираат