.

.

Комерцијални пијат машина 50L ладна и топла морнар машина,соја млеко,млеко,кокос,пијалоци сад машина LRYJ50LX1

Комерцијални пијат машина 50L ладна и топла морнар машина,соја млеко,млеко,кокос,пијалоци сад машина LRYJ50LX1

Оценка на посетителот:

DEN 18377.00 -5 %
DEN 19344.00
Залиха
Достапно за нарачка


Комерцијални пијат машина 50 L ладна и топла морнар машина,соја млеко,млеко, кокос,пијалоци сад машина LRYJ50 LX1 ЕУ НИ plug 1pc
Сликата покажува :
Име : Комерцијална пијат машина Модел : LRYJ50 LX1 Напон : 110 V-220 V (50 / 60 Hz) Ладење енергија : 300 Греење функција : 600w Капацитет : 50 L Производ Големина : 680 * 398 * 353mm Материјал : храна одделение КОМПЈУТЕР материјал
ве молиме имајте во предвид како beblow !!! бидете сигурни дека ќе се обезбеди точни информации(примачот име,адреса и телефонски број ) кога ќе се направи ред,или тоа ќе ви го одложи за достава на време,ние не се одговорни за тоа. Ако се избере "продавачот за испорака метод", ќе ви помогне да се организира на пратката од страна на морето и испорака до вашиот најблизок морско пристаниште! Ако превозот по море, по пристигнувањето дестинација морско пристаниште, купувачот треба да се обрне на одредиштето порта трошоци (како што се терминал ракување со обвиненија, документи на податоци, складирање податоци, итн), даночни да се направи царинење и ги собереш на стоки. Ако изберете DHL / ARAMEX/ FEDEX,ИТН , и ние ќе ви помогне да се организира на пратката од страна на international express и директно испорака до вашата адреса (од врата ДО ВРАТА УСЛУГА)! Ако пратката од експрес, по доаѓањето на купувачот само треба да плаќаат данок е во ред. Купувачите треба да ја испита пакет / стоката внимателно пред да го потпишете приемот на стоката. Ако постои каква било штета, ве молиме контактирајте со вашиот локален ARAMEX / DHL / Федекс да побарате жалби и барања ИЛИ ве молиме контактирајте со нас во рок од 24 часа. 1)Со цел да се заштити вашиот предмети и да се избегне било каква штета од превозот процес, Кога ќе го примите пакетот, треба да се изврши увид на предмети,ако се биде во ред, а потоа можете да се регистрирате. Ако дознаете машината е било оштетен, не се регистрирате и жалба против локалните шпедиција; Потоа ги преземат слики за оштетена машина и пакет, веднаш испрати порака до нас, ние ќе ви помогнат да го надминете проблемите. 2)Како што е познато во секоја земја има свои обичаи политика,нормално ,откако ќе плаќање ,ние може да го прогласам за пониска цена на вашата фактура ,намалување на плати за царинските тарифи ,но не може да се прогласи премногу најниска цена ,можеби предизвика царинската сомнение ,ќе доведе до не може да царинење , ние ќе devalue тоа што нашиот конвенционалните прогласи, која ќе ви помогне да се намалат или да се avoide увоз доход.

Карактеристики на предлогот

Брзина На Вредноста:
Без Селекција
Број На Модел На:
LRYJ50LX1
Капацитет:
>2500ml
Обликот на Полнење Порта:
Круг
Бренд Име:
LZHZXY
Функција:
Мешајќи
Поставување Метод:
Табела
сертификација:
CE
Пулпа Сад Волумен:
0.5 L-1L
Тип:
еден цилиндар мешајќи blender
Моќност (W):
300W
Име на производ:
Ладна и топла морнар машина
Напон:
110V-220V (50 / 60Hz)
ладење моќ:
300W
греење функција:
600W
Капацитет:
50L
Производ големина:
680 * 398 * 353mm
Материјал:
храна одделение КОМПЈУТЕР материјал
Број На Производ:
GL0558

Купувачи како што избираат