.

.

2 парчиња Тесла WYE 200W силикони случај на кожата заврши и Гума силиконска маска ракав налепница за Teslacigs WYE 200 W кутија современи штит

2 парчиња Тесла WYE 200W силикони случај на кожата заврши и Гума силиконска маска ракав налепница за Teslacigs

Оценка на посетителот:

DEN 575.52
Залиха
Достапно за нарачка


Спецификација на Тесла WYE 200w силикони случај : Материјал : 100% не-токсични силикони Карактеристики : Анти-нула, Анти-прашина,Scald-спречување,Против пролизгување,Храна-одделение,Расклопна,Анти-корозија Употреба : се Користи за teslacigs wye 200 W кутија современи Боја : 10 бои(забелешка на сликата. Пакет : најголемиот Дел во една opp вреќа или прилагодено
Пакетот вклучува :
1.само силикони случај
Answer : ___________________________ Note : Ние само го продаде силиконска маска,не се вклучуваат поле мо!!!
Слика на Силиконски случај за Тесла WYE 200 W силикони случај :
Напомена : Доколку сакате да трговија на големо бизнис, ве молиме контактирајте со Јован.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА :
Прашање : Дали ќе се продаде е cigs мо или рамнотежа скутери.
Одговор : за Жал, ние само го продаде силикони случај покажа дека во врската, не се продава машина.
Прашање : Која објектот не ќе се пријават на царинскиот? И вредност?
Одговор : Ние обично користат "силиконски случај", "силиконски бенд" или "силиконски сад" како точка Не на било која земја, не рече ништо за E cigs или восок додатоци. И обично $1 или $2 секој случај, обично не повеќе од $10 за секој пакет.
Прашање : Како да се избере боја?
Одговор : може да изберете боја во врска или забелешка нас боја ви треба. Ако не, ние ќе го испрати по боја случаен избор (боја по случаен избор, ние обично ви испрати некои топла продажба на бои, како што се црна, црна, црвена, црна, зелена).
Прашање : Што е вашиот време на испорака?
Одговор : Доколку имаме на боја треба во парк, ние ќе го испрати во рамките на 3 дена, ако не во акции, ние ќе се обидеме потрудиме да се испрати во рамките на 7days. Ако сакате да ние испрати надвор побрзо, ве молиме изберете боја на случаен избор.

Карактеристики на предлогот

Број На Модел На:
Тесла WYE 200W кутија мо
is_customized:
NO
Бренд Име:
BINYEAE
Компатибилен Марка/Модел:
Никој
корисникот:
Teslacigs WYE 200W кутија современи Силикони заштитни случај
боја:
10 бои за избор (Случаен)
Име:
Тесла WYE 200W кутија современи Силиконска Гума Случај
Примена:
Тесла WYE 200W кутија мо
Количина:
2 парчиња
Тежина:
сертификација:
ФДУ
ПОВРШИНА:
посебни

Купувачи како што избираат