.

.

Гума, Задните Трупот Покрие Товар Лагер Багажникот Фах патосници За Хонда, Хонда ГРАЃАНСКИ 2015-2018 Тепих Лагер Душеци

Гума, Задните Трупот Покрие Товар Лагер Багажникот Фах патосници За Хонда, Хонда ГРАЃАНСКИ 2015-2018 Тепих

Оценка на посетителот:

DEN 5664.00
Залиха
Достапно за нарачка


Гума, Задните Трупот Покрие Товар Лагер Багажникот Фах патосници За Хонда ГРАЃАНСКИ 2015-2018 Тепих Лагер Душеци
Сите Еднакви багажникот Душеци се дизајнирани за да ги собере стеблото на просторот и имаат длабоко извајани канали, кои стапица нечистотија, вода, кал и песок. Тие исто така имаат nibs дека се спречи преминот во возило. Еднаквите багажникот мат се дигитално наменета за внатрешни работи и се фах од типот на тастатурата која овозможува апсолутна покриеност и има усна кои одат сите на патот околу тоа да се фатат нешто што може да биде на нозе. Апликации : 1. Надворешниот гребени содржат течности и чувајте ги подалеку од возилото за внатрешни работи. 2. Флексибилни соединение кое нема да навивам, пукнатина или зацврстуваат дури и во под-нула температури. 3. Текстура заврши и воскресна области се спречи товар од менувањето. 4. Совршен за влечни ништо од градинарство добавувачи за изградба материјали за домашни миленици. 5. Еднакви Багажникот мат заштити возилото товар области од spills нечистотија и валкано и се речиси неуништив. 6.Мириси-неутрални Еколошки 7.Одговара одговара на возилото тип. 8.робустен и високо еластична квалитет. 9.Отпорни против течности како што се масла, киселини, бензин. 10.Против пролизгување површина. Пакет : 1 *TPO Задните Товар Подлога Килими Водоотпорен Багажникот Мат Лагер Забелешка : ве Молиме потврдете го вашето возило на задните товар е иста форма со обликот на нашите производи. Ако не може да се потврди, ве молиме да ги доставите слика на вашето возило задните товар за нас, ви благодариме!
Shippemnt : Ние не сме одговорни за сопствени должност или увоз доход. 1 работен Ден ракување со времето, сабота и недела нарачки ќе бидат обработени и Испорачани во понеделник. Сите нарачки се испраќаат од страна на USPS/DHL/Федекс/UPS/EMS во континентална Кина. Други меѓународни Превозот е достапен. Треба да контактирате со нас потврдува изразат метод и сметководство на трошоците за превозот. Вашето купување ќе се испраќаат преку стандард воздухопловната, која вообичаено трае 3-12 работни дена да пристигнат. Ние ќе ви обезбедиме со следење на броеви, кога објектот се испраќаат надвор. За производ го браздата проблем во транспортот : Во сонце да губите нивните ќе се врати за два часа ново! Или со користење на среден притисок откако неколку дена подоцна, браздата ќе исчезне! Политика на враќање : Сите се враќа прифатени Купувачот треба да ве контактираме во рок од 14 Дена по добивањето на објектот. Наплата дадени како Пари Назад. Се врати превозот ќе биде платен од страна на КУПУВАЧОТ. - Без restocking надоместок ќе се наплатува. За повратни информации 1.Вашето мислење е многу важен за нашиот Бизнис развој,Па ве молиме да ја напуштат Повратни информации Од 5 Ѕвезди, ако сте задоволни со нашите производи,ви Благодарам многу. 2.Не остави Негативни Повратни информации без да се бара од нас за да им помогне на,ве молиме слободно Контактирајте со нас, прво ако имате било каков проблем.Повратни информации е нашиот живот,пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации,ве молиме контактирајте со нас за да се добие подобро решение,Ние ќе одговориме на сите пораки што е можно побрзо,однапред ви Благодариме за вашето трпение.

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Матс & Теписи
Објектот Должина:
According to car model
Објектот Дијаметар:
According to car model
За Возило Брендови/Модел:
Хонда
Патосници Тип:
гумени мат
Материјал Тип:
Гума
Хонда Модел:
Граѓански
Специјални Функции:
Лесно да се чисти, анти нула,водоотпорен
Пополнување Материјал:
Синтетички Влакна
Објектот Ширина:
According to car model
Објектот Тежина:
About 3 kg
Граѓанско-Година:
До 2015
Објектот Висина:
According to car model
Име На Модел:
АД-1
боја:
Црна
Погоден за модел на годината:
За Хонда ФИТ левата рака се вози 2015-2018

Купувачи како што избираат